Skocz do zawartości
Forum

Facet mnie nie zadowala. Jak mu to powiedzieć


Gość Jagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Na samą myśl o seksie dostaje dreszczy, czuje zniecierpliwienie zdenerwowanie że znów muszę się męczyć z pół godziny, matko boska. Z poprzednikiem nie mogłam się doczekać a tutaj wręcz odwrotnie unikałabym do końca życia jakbym mogła. 

Raz że nawet jeśli zacznie się dobierać to zaraz szybko dochodzi, staje mu od samego buziaka po paru sekundach, więc penetracja trwa około maksymalnie 2 minut. 

Dwa że twardnieje i mięknie nagle, albo wysuwa się z pochwy. Trzy jego gra wstępna trwa do 5 minut, ja nawet nie zdążę się podniecić i już wchodzi. A nawet jak się stara dłużej to mnie to nudzi i nie jara. 

Odnośnik do komentarza

No tak, wszystkie rady od kobiet- Jak Cię nie zadowala w łóżku to go zostaw. A mówią że niby to faceci tylko o jednym, tylko sex im w głowie, itp. No to ja zaręczam, że słaba w łóżku kobieta to dla wielu facetów nie jest jakiś bezwzględny powód aby od niej odchodzić.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Gościk napisał:

No tak, wszystkie rady od kobiet- Jak Cię nie zadowala w łóżku to go zostaw. A mówią że niby to faceci tylko o jednym, tylko sex im w głowie, itp. No to ja zaręczam, że słaba w łóżku kobieta to dla wielu facetów nie jest jakiś bezwzględny powód aby od niej odchodzić.

Bo to kobiety skutecznie rozpuszczały taką plotkę przez lata do czasu aż wszyscy inni uznali to za prawdę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Gościk napisał:

No tak, wszystkie rady od kobiet- Jak Cię nie zadowala w łóżku to go zostaw. A mówią że niby to faceci tylko o jednym, tylko sex im w głowie, itp. No to ja zaręczam, że słaba w łóżku kobieta to dla wielu facetów nie jest jakiś bezwzględny powód aby od niej odchodzić.

Jeden zostawi a drugi nie. Zależy co i ile jesteśmy w stanie zaakceptować oraz co jest dla kogoś priorytetem. 

 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy słaba kobieta w łóżku? Przecież faceci dziela kobiety na święte i dziwki. Dziwki mają zaspokoić a święta ma być święta. Dziewica, po jednym facecie nigdy nie będzie mistrzynią seksu nie oszukujmy się. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...