Skocz do zawartości
Forum

Złośliwe uwagi


Gość jaZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odczuwam , to że ludzie czują że jestem słaby, i stawiają mi złośliwe uwagi, jedną przeżyłem, ale teraz po n-tej czuję że to jest robione specjalnie bo jestem słaby, jestem testowany za każdym razem. Jestem inny od reszty, w pracy zawsze się coś dzieje, zawsze ktoś coś mówi, coś robi, rozmawia, a ja jestem zdenerwowany bo czuję że za plecami coś się dziej, złośliwe uwagi, ocenianie mojej pracy, pod każdym względem. Czuję się bardzo , źle, doświadczam lęków, i czuję wielki stres, bo jestem zbyt słaby. Kurczę no nie wiem jak ja to zniosę gdyby nie to ze pracuję po 12h i mam przerwy  bym chyba dawno już się zwolnił.  zrobiłem zawód a pracuje na umowę zlecenie. Mam dyplom wszystko mam , a dostałem to co mam...

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.07.2021 o 11:50, Gość jaZZ napisał:

Odczuwam , to że ludzie czują że jestem słaby,

Obawiam się, że masz rację. Osobę z niskim, zwłaszcza piekielnie niskim poczuciem wartości widać na pierwszy rzut oka. Świadczy o tym postawa, wyraz twarzy, wzrok, ton głosu. 

W dniu 27.07.2021 o 11:50, Gość jaZZ napisał:

Mam dyplom wszystko mam , a dostałem to co mam...

Przykro mi, że wszystko masz poza właściwym poczuciem wartości. Myślałeś by cos z tym zrobić?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...