Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc. 17 lipca uprawiałam seks z moim chłopakiem. Użyliśmy prezerwatywy, ale pierwszy raz zsunęła się a chłopak już w niej doszedl. Okazało się ze pozostała we mnie. Wyjęłam ją, zawartość była w środku ale mozliwe ze trochę spermy wypłynęło ponieważ kiedy się przemywałam było bardziej ślisko niż zazwyczaj. Owulację miałam 16 lipca, wiec byłam dzien po niej. 2 godziny po stosunku wzięłam Tabletkę po Escapelle. Dodam jeszcze, ze chłopak masturbował się trzy godziny przed naszym stosunkiem i jego sperma była przezroczysta. Czy tabletka po działa po owulacji? Jak duże jest prawdopodobieństwo ze moge być w ciazy? Nie wytrzymam 2 tygodni w tym stresie do zrobienia testu...

Odnośnik do komentarza

Może trochę zadziałać i akurat da radę, wzięłaś też ją bardzo szybko. Nie chcę ani straszyć, ani mówić że na 100% jest ok. Ale musisz troszeczkę się uspokoić, zrobiłaś wszystko co mogłaś dobrze. Pewnie z tego stresu Ci się spóźni okres i zrób ten test jak już będzie czas, to wtedy się do końca uspokoisz i okres nagle przyjdzie. Trzymam kciuki i ściskam, byłam w tej sytuacji, te 2 tygodnie ciężko było nie myśleć o tym. Nie mam do dziś dzieci jak coś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...