Skocz do zawartości
Forum

rodzice przesadzają - jeszcze trochę i się wyprowadze


Gość HcM

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam mimo 27 lat jeszcze z rodzicami, to dośc skomplikowana sytuacja ale niestety jeszcze nie mogę się wyprowadzić (sprawy rodzinne), póki co jestem na dobrej drodze aby zacząć szukać własnego lokum. Rodzice juz mnie mówiąc lekko irytują, stąd biorą się niepotrzebne sprzeczki np. "przygotuj sobie ubranie na jutro do pracy" , albo "zrób sobie kanapki", "przygotuj sobie dzień wcześniej żeby jutro nie było" "idź spać" "nie siedź długo" , ja pierdziele... traktują mnie jak jakiegoś podrostka. Zarabiam sam , dorzucam się do jedzenia , i do płatności i może juz za rok jak dobrze pójdzie wyprowadzę się z dziewczyną ... ostatnio mnie dobijają jak dziecko za rączkę mowię im wprost żeby sobie darowali, ale oni swoje. Wiem że to rodzice, i wgl zawsze dla nich jestem dzieckiem, ale powinni sami mieć świadomość której widocznie im brak.

Odnośnik do komentarza

No tak bywa, w pewnym momencie dziecko nie dogaduje się z rodzicami i nic się nie poradzi ?

Najlepiej byłoby faktycznie się wyprowadzić i zacząć żyć samemu. Tu innej rady nie ma.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość czteryznaki

Mąż staje za żoną szyjącą na maszynie i zaczyna:

Wolniej, uważaj zakręt, schodzisz w lewo, no co tak szarpiesz! Kto cię uczył szyć!?

Ta się na niego gapi i w końcu ryczy: po... cię?

Nie, po prostu zachowuję się tak jak ty gdy prowadzę.

 

No to chyba już wiesz jak się masz zachować.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...