Skocz do zawartości
Forum

partner pije a mnie wpedza w poczucie winy


Gość ania

Rekomendowane odpowiedzi

Partner naduzywa alkoholu a potem twierdzi ze to ja jestem niemila bo nie chce zostac ze znajomymi na imprezie, obiecal zabrac corke na basen ale to moja wina ze nie pojechali bo powiedzialam ze nie bede pijakowi dupy wozic, co wywolalo kazanie na temat ja to zawsze musze prowadzic a ty jak masz ten jeden raz to bla bla bla... Wyzywa mnie po pijaku, nigdy nie przeprosi, jak cos mowie na ten temat to oczywiste jest ze pewnie musialam go sprowokowac no bo przeciez on bez powodu by mnie nie zburczal... wstydze sie pojsc z nim na impreze rodzinna bo nie zna umiaru a jak mowie ze ma problem z piciem to ciagle ta sama gadka ze przesadzam itp. Jestem zmeczona psychicznie a jednoczesnie nie umiem tego zakonczyc. Nie prosze juz go zeby sie ogarnal bo to i tak nie ma sensu. Nie stac mnie na wizyty u psychologa co tydzien. Czuje ze tone, doslownie, dlaczego nie mam sily tego zakonczyc? Jak bardzo musi mnie jeszcze upodlic? Zal mi coreczki, placze w samotnosci nad tym jaka jestem glupia i slaba... I to ciagle pierd...... ze wszystko przeze mnie...

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2021 o 22:22, Gość ania napisał:

Nie stac mnie na wizyty u psychologa co tydzien.

W takim razie zapisz się na NFZ. Poproś lekarza rodzinnego o skierowanie. Poza tym są w każdym mieście kluby rodzin alkoholików. To są spotkania darmowe, wystarczy pójść. 

W dniu 12.07.2021 o 22:22, Gość ania napisał:

dlaczego nie mam sily tego zakonczyc?

Bo jesteś współuzależniona od alkoholika. To standard. Dowiesz się tego na spotkaniach w klubie i tam nabierzesz sił, bo będziesz mieć odpowiednie wsparcie.

W dniu 12.07.2021 o 22:22, Gość ania napisał:

Jak bardzo musi mnie jeszcze upodlic?

Tak bardzo jak sobie będziesz na to pozwalać. 

W dniu 12.07.2021 o 22:22, Gość ania napisał:

I to ciagle pierd...... ze wszystko przeze mnie...

Typowe alkoholickie gadanie. Mój ojciec tez tak gadał. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...