Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie czy jest możliwość zajścia w ciążę Był to 04.07.2021 w nocy okolo 01:00 dzień plodny Nie wiem który dzień cyklu ale wiem że cykle trwaja 30dni i miesiączka ma wystąpić 18.07.2021 regularne Doszło do stosunku Nie pamiętam czy doszło do wytrysku ale wydaje mi się że nie Pękła nam prezerwatywa dość szybko się zorientowałem I od razu wyciągnąłem penisa który był Przebity na drugą stronę Najgorsze jest to że nie pamiętam czy doszło do tego wytrysku W poniedziałek wzięła tabletkę około godziny 10 Awaryjna EllaOne na wszelki wypadek czyli minęło 32h od stosunku nie wiem na co czekać zjada mnie stres Pomocy

Odnośnik do komentarza

nie ma szans na ciąże, na przyszłość polecam naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Gość Gość M...7
W dniu 9.07.2021 o 11:00, Gość misia napisał:

nie ma szans na ciąże, na przyszłość polecam naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ?

Czyli nie muszę się przejmować i stresować tak?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...