Skocz do zawartości
Forum

Mąż na kawalerskim


Gość Elka

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy 8 lat ze soba(2 małżeństwem) . Maz został zaproszony na kawalerski na weekend, 200 km od nas . Plan zabawy mi przedstawił i nie mialam żadnych obaw . Pisal , czasem wysalal zdj  i nagle napisal ze na dyskotece gadal z dziewczynami i kazały  mnie pozdrowić.  Zaciekawilo mnie to , okazało sie ze mąż wraz z kolegą  na dyskotece poszli do dziewczyn do nich zagadać i potańczyć  . 

Ufam mu, nie chodzi o zazdrość.  Tylko czy żonaty mężczyzna to powinienn tak sie zachowywać ze zagaduje  obce dziewczyny i z nimi tańczy.  Ja osobiście bym tak niE zrobiła. 

Rozumiem singla to zachowanie jak najbardziej ale facet który jest zajęty? 

Niewiem jak to odebrać,  czy to oznaka ze coś w zwiazku sie dzieję, czy szuka zainteresowania ? 

Mam mieszane uczycia co do tej sytuacji, bo uznał że to normalne i za przeżywam za bardzo.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Elka napisał:

Niewiem jak to odebrać,  czy to oznaka ze coś w zwiazku sie dzieję, czy szuka zainteresowania ? 

Nie powiedzialabym, wg mnie nie nadużył zaufania. 

Był wobec Ciebie w porządku, bo powiedział, jakby zataił i dowiedzialabyś się z innego źródła też by nie było przestępstwem, ale już nadszarpnięciem zaufania. 

6 godzin temu, Gość Elka napisał:

Mam mieszane uczycia co do tej sytuacji, bo uznał że to normalne i za przeżywam za bardzo.

Ma rację, nie rób wyrzutów, bo na drugi raz Ci nie powie, pomyśli, nie powiem, bo żona będzie zazdrosna. 

Doceń szczerość i nawet jak poczujesz nutkę zazdrości, nie okazuj tego, bo to przynosi odwrotny skutek. 

Mogłaś to skomentować z uśmiechem z nutą złośliwości i nie wracać do tematu. 

W związku potrzebna jest dyplomacja. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2021 o 04:06, Gość Elka napisał:

Tylko czy żonaty mężczyzna to powinienn tak sie zachowywać ze zagaduje  obce dziewczyny i z nimi tańczy.  Ja osobiście bym tak niE zrobiła. 

Tu jednak chodzi o zazdrość ? ? , bo o co innego? A czy żonaty jest niewolnikiem, własnością swojej żony? Na weselach czy innych imprezach tez ma prawo tańczyć tylko z żoną?  I dlaczego Ty byś tego nie zrobiła i co byś zrobiła? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...