Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja cery naczynkowej


Ayaka23

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są tu jakieś szczęśliwe posiadaczki cery naczynkowej? Moja z roku na rok robi się coraz delikatniejsza, sucha, pojawiają się zaczerwienienia. Kosmetyczka jak byłam na makijażu powiedziała, że jak najbardziej powinnam stosować produkty do cery naczynkowej bo mam je rozszerzone znacznie. Ale nie wiedziała co mi polecić. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Gość sylwiasss

W kwestii kremów to nie pomogę, ciągle coś testuje i nie wiem co pomaga mi najlepiej ? Ale raz na jakiś czas robię sobie zabiegi typowo pod rozszerzone naczynka na twarzy, magia(!) quadrostar proyellow to się chyba nazywa, poleciła mi pani kosmetolog, bardzo fajna opcja, dodać raz na jakiś czas zabieg to pielęgnacji cery 

Odnośnik do komentarza

Mam też cerę naczynkową i do tego suchą i wrażliwą. Do tej pory używałam kosmetyków z rossmana, nie uczulały może ale z zaczerwienieniami to nic nie robiły. Znalazłam online tą serię Avene i chyba zamówię sobie, na razie krem i zobaczę jak na mnie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Gość paulina994

Avene Antirougeurs też polecam. Mam cerę wrażliwą i naczynkową, kosmetyki jak nie uczulały mnie to nie działały. Te są i skuteczne i delikatne dla mojej skóry. Redukują zaczerwienienia a przy tym pomagają utrzymać nawilżenie skóry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zaczerwienienia mają rzeczywiście być mniej widoczne to kosmetyki muszą być przeznaczone do cery naczynkowej i wrażliwej. Najlepiej jak to będą właśnie dermokosmetyki. Ja mam akurat cerę reaktywną i z Avene Tolerance Control kupuję kosmetyki. Myślę, że do cery naczynkowej też bym kupiła tej marki. 

Odnośnik do komentarza
Gość _ z _ doskoku

Delikatne traktowanie cery. Kremy wklepywać nie smarować. Mycie również delikatne, Nie tarcie tylko delikatne białym mydłem, wycieranie twarzy, przez dotyk osuszanie. Kremy dziecinne mi służyły i służą Nie tylko typowo do naczynkowej cery.

Z kremów to:

Dermika Vitamina P Plus 

Floslek do naczynkowej _Czerwona seria.

Kremy mają zawierać np. kasztan, arnikę, miłorząb. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...