Skocz do zawartości
Forum

Wolna podjednostka beta HCG


Gość Miii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

bardzo proszę o opinię. Wygląda na to że jestem w 6 tygodniu ciąży ( wykonałam 3 testy płytkowe, druga kreska blada ale jest). Okres spóźniał się o jakieś 12 dni ( miewam nieregularne miesiączki). Od 5 dni mam plamienia/krwawienia znacznie mniejsze niż przy okresie. Cztery dni temu byłam u lekarza, jak tylko pojawiły się krwawienia. Na USG nie było widać pęcherza jedynie, endometrium pogrubione jak przy ciąży. Lekarz powiedział że tak może być i pęcherzyk może być niewidoczny. Kazał odpoczywać i uwaga wystawił skierowanie na dwa badania wolnej podjednostki beta HCG w odstępie 48 h i zaznaczył że ma wzrosnąć o minimum 50 %.  Badania wykonane mam wyniki pierwszy 0,33miu/ml drugi 0.65miu/ml. Zaczęłam zgłębiać temat i wydaje mi się że to jest złe badanie, powinnam oznaczyć całkowite beta HCG ☹️ z tych wyników chyba ciężko coś powiedzieć. Teraz już nie zdążę przed świętami ? wizytę u mojej pani ginekolog mam w środę za parę dni ale bardzo się denerwuję, nie wiem już czy jestem w ciąży,  czy poroniłam. A tak  się cieszyłam teraz nie wiem co myśleć...

 
 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...