Skocz do zawartości
Forum

Gość h...7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś mógłby mi pomóc proszę. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne belara i się dobrze czułam, po dwóch tygodniach zaczęłam również stosować albothyl na infekcje (gardanella, którą mam już długo), podczas brania czułam lekki ból podbrzusza i ogólnie byłam w kiepskim nastroju, mimo to dokończyłam kuracje. Po odstawieniu czułam duży dyskomfort w pochwie, po dwóch dniach wyjęłam z pochwy jakby chusteczkę z krwią, ponoć tak miało być. Wczoraj wieczorem zaaplikowałam globułke nawilżającą (wcześniej już je używałam i sprawdzały się). Dzisiaj w połowie dnia zaczęło mnie strasznie boleć podbrzusze, dół pleców i ogólnie kiepsko się czułam. Przed chwilą zaczęłam intensywnie krwawić, bardzo się zaniepokoiłam że się coś mi się stało. Okresu jeszcze się nie spodziewam, ponieważ jestem w trakcie brania (zostało mi 5 tabletek). Mieszkam za granicą i mój ginekolog z polski dopiero przyjmuje na telewizytę w połowie kwietnia. Bardzo proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Gość Grażyna

Telewizyta? Grubo. Dziewczyno do lekarza idź czym prędzej, ale na normalną wizytę. Zamów sobie też przez neta jakiś tester owulacyjny, żeby sprawdzać, co się dzieje. Może Afrodyta Smart będzie okej. Nie masz na co czekać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...