Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić sobie z ogromną tęsknotą za miłością i byciem w związku? :(


Gość NoahSchnappismyboyfriend

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NoahSchnappismyboyfriend

Bo już nie mogę tego znieść, naprawdę... Wiem że takich tematów jest pełno i że nie nie jestem odosobniona ale jestem już naprawdę długo sama i naprawdę momentami chce mi się już płakać z tego powodu... Do tego ciężko mi teraz bardzo poznać kogoś nowego (w sensie w realu) i dobija mnie to bardzo :( A do szkoły też przecież nie chodzę bo jest zdalne nauczanie :/ I serio mnie to mega dobija... Szczególnie kiedy wychodzę do sklepu lub z psem wieczorem na dwór i widzę mase osób na moim osiedlu w moim wieku lub podobnym +/- którzy mają znajomych, spotykają się i płakać mi się chce po prostu no :( A za byciem w związku to już okropnie tęsknie:(  Wczoraj jak wyszłam do sklepu to od zobaczyłam mega przystojnego chłopaka który rozmawiał i śmiał się z jakimiś dwoma dziewczynami i jejku, wiem że to głupie ale poczułam się o nie zazdrosna... Bo chłopak był mega przystojny i trochę to głupie być zazdrosne o kogoś kogo widzi się dopiero pierwszy raz ale no:( Ogólnie jak widzę jakiegoś chłopaka w moim typie który jest do tego bardzo przystojny i jakoś mega ubrany to od razu czuję, że chciałabym się do niego przytulić czyli już chyba jest ze mną bardzo źle ? :( Aż tak zdesperowana jestem ? :( Dobija mnie patrzenie na szczęśliwe pary na ulicy :( Tak bardzo chciałabym żeby ktoś mnie przytulił, pogłaskał po głowie, złapał za rękę, poczuć znowu te cholerne motylki w brzuchu... Wiem że się użalam nad sobą ale muszę gdzieś to z siebie wyrzucić:( Albo jak czytam takie smutne czy romantyczne cytaty na internecie to też mi się płakać chce:( Nie chcę tu podawać dokładnie swojego wieku, ale młoda jestem bardzo, po prostu nie chce komentarzy że co takie dziecko jak ja może wiedzieć o miłości ? Poza tym wiele koleżanek z mojej klasy ma już chłopaka :( Pamiętam jak kiedyś chłopak z mojej klasy oddał mi bluzę jak było zimno, byłam wtedy najszczęśliwszą osobą na świecie... To chyba normalne że też potrzebuje miłości ? :( I tego żeby mieć znajomych i być akceptowanym przez ludzi w moim wieku. Ehh... Musiałam się gdzieś wygadać:( Czy tylko ja tak bardzo tęsknie za miłością ? :( Przykro mi że nikogo nie mam, w sumie to nawet nie mam żadnej przyjaciółki takiej bliskiej ani nic:( Jest mi po prostu źle...

Odnośnik do komentarza

Nie mieć chłopa do 20 rz to dziwne ,  są to lata najlepszego wyglądu u kobiety. Najświeższego. Ale jak to mówią od byle jakiego chłopa lepszy byle jako kot.  Znajdź sobie pasje hobby nauka języków programowania,  coś z czego może być potem kasa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...