Skocz do zawartości
Forum

Do ciebie


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Przesłanie dla znajomego. 

Otóż kolego napisze ci tu co potrafię odczytać z przesłaną sennych. Ty wiesz kto do mnie przychodzi i kto mnie informuje. Pewnego snu, bo tak mogę powiedzieć przyszła do mnie osoba która była mi najbardziej bliska osoba i bardzo chciała zyc

Ale los tak chciał ze pewne sprawy potoczyły się w życiu że odeszła. Chodź było to za wcześnie. Może nie wygodnie!? Którz to wie. Wracając do snu. Pokazała mi osobę która ma wpływ na moje małżeństwo. Pewnie śmieszy wad to będzie ślę nic z tych rzeczy ona, ta kobieta jest w życiu mojej rodziny, jest to kobieta około 60 ma córkę i wnuczę. Pracowała w innej firmie i kiedyś była znaczącą osobach tym kręgu. Zaprzyjaźnia się z moją połówka i była doradca życiowym. 

Dusza zmarła złapała mnie za rękę i pokazała mi serce, z którego wyplywalo dużo krwi i w klatce był ślad po klutej ranie. Ona moja zmarła,.. Płakała i patrzyła na mnie. Pokazała mi telefon i treść esemeda, który nie można było przeczytać było też zdjęcie dziecka małego, takiego co dopiero się urodziło. Gdyby było to prawda to dziecko by miało 2 lata. Kobieta która miesza w moim życiu ma tlenione włosy, i duża jest, lub gruba. Skąd to wiem ponieważ moja zmarła.. Pokazała mi głowę. A raczej złapała się za swoją i złapała mnie za brzuch. Kiwala głową na boki że się jej to nie podoba i płakała, oczy miała bardzo smutne. Po paru dniach w sklepie zaczepia mnie kobieta zvrysopisu tej którą mi zmarła przedstawiła i ta do mnie krzyczała. 

Po kilku godzinach chciałam oddzwonić na telefon który mi się numer wyświetli jako nie odebrany. 

Oddzwonilam ba watschap i gość zaczol mnie wyzywać od kurwy i szmaty. Włączył się w tym czasie inny młodszy facet który zaczol mówić do niego żeby że mną nie rozmawiał bo to nie ma z kim. Potraktowali mnie jak śmiercią. 

Po tygodniu zadzwonił kolega z pracy mienia że Ewelina kazała przekazać że z ojcem jest źle. Ja sprawdziłam znajomych tego kolegi w internecie i zobaczyłam kobietę która na mnie napadli w sklepie. Do dziś nie wiem kim oni są dla czego mnie tak potraktowali, co ja im zrobiłam. 

Myślę że ktoś mi bardzo mocno obribil tylek. I zrobił że mnie najgorsza. 

To mi nie daje spokoju, chciałabym wyjaśnić tą sytuację ale nikt nie chce mi powiedzieć  a ja wole najgorsza prawdę niż kłamstwa słodkie bo mnie to zabija. Najbardziej chciała bym tej kobiecie wygarnąć. Bo jakim prawem nie tak potraktowała. Dopuszcza myśl że ona chciała być z moim Menem ale nie może. Wiem że robił ktoś na mnie spetanie przez wróżki ponieważ to czułam. To kiedyś opiszę co odczulam. 

Potraktowali mnie tak niesprawiedliwie, że naprawdę nie mogę pojąć za co to wszystko. Kolega z pracy jest fałszywy i chleje a jego żona ma go w dupie. Wiem że trzyma za moim mnie sztame. I wszyscy trzymają wodę w ustach. 

Kiedyś przyjdzie dzień że odpowie ta kobieta za swoje poczynania. Tyle złej energii mi wysłali że to odczulam że się rozchorowalam, do dziś mam leki przez nich. 

Odnośnik do komentarza

Porównanie nie trafione, chodź przyrodniczy brat już wydał książkę i tu się mogę zgodzić. 

Kiedy bym zdecydowała się napisać książkę, taka jak czuje to by spadły ludziom klapki ze stóp. ? A wiedz że nigdy nie mówię wszystkiego co wiem. Z resztą jak brat przyrodnicze. Spojrzenie na uduchowiony świat jest bardzo kojący. ?

Odnośnik do komentarza
Gość Madzialena

To nie brat synu  haha, to nie rdzewieje. Dużo zdrowia na ten  trudny czas bo majaki jak przy gorączce. Kajtek handlujesz numerami na loterii garów i słusznie.  Klapki spadają zwyczajowo między 18-19. Nieraz i nie dwa zul spod budki ma więcej w sobie dobra. Nieoczywiste  a jednak

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...