Skocz do zawartości
Forum

Czy to zle , ze wyglądam jak książę ze shreka. / książę z bajki ? BRAK AKCEPTACJI ZE STRONY KOLEGÓW , ZLE STOPNIE W SZKOLE ..


Gość Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat i jestem ... piekny . Ja się sobie osobiście podobam , ale innym przeszkadza to , ze lubię o siebie zadbać . Uwielbiam się malować , robić pazurki . Maluje je na łososiowy lub różowy . Do fryzjera chodze raz w tygodniu - to minimum. Jeśli chodzi o moje oceny to nie są za dobre .. Zdążyłem już zebrać kilka pal i smrodów. 
W swoim pokoju mam pełno luster - uwielbiam się w nich oglądać i poprawiać włoski , napinać łapy ??
Matka zmusza mnie do noszenia kubraczków lub brudnych , wieśniackich kamizelek ... Nazywa mnie swoim księciem lub żabką... Do zdjęć kazała mi to założyć ... Specjalnie robiłem głupie miny lub pokazywałem język .. Te spodnie wyglądały okropnie . Staromodnie i w dodatku śmierdziały mi w kroku . Puściłem bąka przy mamie .... Smród niestety się rozszczelnił . Mama  specjalnie zaprosiła na kawkę faceta , którego nie lubię i powiedziała mu wszystko o mnie ... ZE POPUSZCZAM I ZE JESTEM FLEJA !!! Nie jest tak w rzeczywistości , bo zawsze pięknie ode mnie pachnie , mam ładna buzie , idealnie ułożone blond włoski - wzorowałem się na księciu ze shreka i brudach . Oczy mam wielkie i niebieskie , usta malinowo - czerwone , co pół godziny nawilżam je błyszczykiem . Jestem tak ładny , ze nie musze przerabiać swoich zdjęć . I tego nie robię . Bo po co ... 

Moze pare razy zdarzyło mi się piernąc ... To normalne , ze był smród . Te spodnie śmierdziały , bo były z jakiegoś lumpeksu . Mi z dupy nie śmierdzi ... Staram się zrozumieć dziwactwa mojej matki ... Tego , ze na sile próbuje zrobić ze mnie księdza . Układa mi i czesze często włoski , kupuje jakieś ohydne kubraczki ... 

Kiedys jak szedłem do lewiatana po zakupy jacyś kibole mnie zaczepiali i chcieli pobić ...  Było ich trzech .. Darli się i śmieli się ze mnie ... Mieli na sobie przegniłe adidasy a kurtki dziurawe ... Ja się ubieram pierwsza klasa ????
 
Czesto na ulicy ktoś mnie zaczepia . A to wszystko przez matkę , która ubiera mnie w jakieś kubraczki .. Kupiła mi tez jakaś koronę i każe mi ja nosić . Włoski mi pryska lakierem ... Poleciła mi tez nakładanie brokatu na włosy ... I tak zacząłem robić ... Czasem czuje ze swoich gaci brud 

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie,ale skonczyły mi się moje leki od psychiatry,więc niestety przez jakiś czas będę kontynuował ten wątek.Pisanie jest dla mnie terapią.Zjadłem zająca z czekolady i galaretki z Lidla.Smierdzą mi uszy.

Odnośnik do komentarza
Gość Książę

Powąchaj Moj tyłek 

3 godziny temu, Gość Krystian napisał:

Kocham księcia 

 

3 godziny temu, Gość Krystian napisał:

Kocham księcia 

 

3 godziny temu, Gość Krystian napisał:

Kocham księcia 

 

3 godziny temu, Gość Krystian napisał:

Kocham księcia 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Szlachcic
53 minuty temu, Gość Książe napisał:

Wiem,wiem.... jestem zdrowo jebnięty,wszyscy mi to mówią,ale nie mogę się powstrzymać od pisania tutaj.Zjadłem krówkę z Milanówka i konika z Janowa.

Śmierdzi od twoich majtek. Chyba jajek nie myjesz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...