Skocz do zawartości
Forum

Wrzody żołądka i biegunka


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tydzień temu dowiedziałem się że mam wrzody na żołądku biotę leki staram się ograniczyć palenie i trzymać dietę dziś około 3 rano dostałem rozwolnienia nie że woda raczej takie mieszane ciemno brązowe i tu się pojawia moje pytanię powinienem jechać do szpitala czy może raczej przejedzie dodam że jestem osobą uzależnieniom od amfetaminy tydzień nie brałem ale wczoraj nie wytrzymałem biorę również dziś może to mieć związek ? Piszę bo boję się czy nie zdycham każda odpowiedź będzie dla mnie pomocna z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza

Zadbaj o swoje zdrowie. To wszystko o czym piszesz to są bardzo poważne sprawy. Biegunka nie musi mieć związku z wrzodami na żołądku. Uzależnienia nie komentuję, wiesz na pewno że sobie szkodzisz. Jelita masz podejrzewam w złym stanie. Dobry lekarz koniecznie, opracuje dla Ciebie metodę leczenia. Sama walczę z dysbiozą jelitową w wyniku zakażenia bakterią, dla mnie bardzo pomocne okazały się przeszczepienia mikrobioty jelitowej, O zabiegach można dużo dowiedzieć się na stronie https://human-biome.com/ . Polecam do lektury każdemu kto zmaga się z chorobami mającymi swój początek w jelitach. To będzie z czasem wydaje mi się szansa na leczenie dla niech wszystkich. Trwają badania kliniczne w tym zakresie. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...