Skocz do zawartości
Forum

Rzeczy do pokoju dziecięcego


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porad w urządzaniu pokoju dziecięcego dla 4-latka. Nie wiem jakie meble będą najlepsze. Jest to dosyć małe pomieszczenie, więc nie chce zagracić, ale chce żeby meble te były funkcjonalne. Moje dziecko jest alergikiem, dlatego też potrzebuję wybrać odpowiednią pościel. Jaka będzie najlepsza?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej poczytać blogi albo opinie o konkretnych modelach. Może jakieś proste pułki albo kosze na zabawki? Jakieś biurko, które już może przydać się jak dziecko będzie starsze. Ogólnie polecam ci http://zorganizowana.pl/. Znalazłam tam kiedyś porady odnośnie rolet do pokoju dla dziecka. Może też znajdziesz coś w swoim temacie. ?

Odnośnik do komentarza

Pościel na pewno musi być antyalergiczna. W zależności, na co dziecko ma alergie. A sama pościel najlepiej z najlepszej jakości bawełny. Tkaniny powinny mieć wymagane certyfikaty. Dodatkowo ważna jest też jakość. Bo jednak najlepiej by pościel służyła nam przez jakiś czas. Możesz zobaczyć ofertę polskiego producenta Ewox, mają bardzo duży wybór pościeli dla dzieci i do sypialni. Dużo wzorów i wszystko szyte z tkanin z certyfikatami właśnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...