Skocz do zawartości
Forum

Co będziecie w tym roku robili na walentynki


Gość Armilia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. 
Czy macie już jakieś plany na tegoroczne walentynki? My zwykle chodziliśmy do restauracji co roku, była to nasza tradycja, ale w tym roku wychodzi na to, ze trzeba zostać w domu. Co nie znaczy, ze nie chciałabym w jakiś fajny sposób zorganizować czasu we dwoje.
Może macie jakieś pomysły? 

Mile widziane szczególnie propozycje kulinarne, chętnie bym coś tego dnia przygotowała do jedzenia :) 

Odnośnik do komentarza

U mnie pewnie klasyka, ja robię sałatkę z kurczakiem, selerem, ananasem itp., wieczorem wino, chipsy i film, i chyba tyle, na prezent zazwyczaj dostawałam wino i kwiaty ? Nie robiliśmy sobie nigdy drogich prezentów, takie rzeczy wolimy sobie kupować samodzielnie, bo dzięki temu jest pewność, ze się trafi z prezentem idealnie.  Jak mi się zechce to postaram się zaszaleć z krewetkami:

https://netto.pl/mistrzowskie-przepisy-mateusza-zielonki/

Widziałam całkiem przyjemny przepis na stronie Netto od Mateusza Zielonki :) 
Wcześniej bawiłam się w takie głupoty jak płatki róż, balony i inne różne pierdółki, ale mi się już odechciało ? Staż związku robi swoje, poza tym potem jest dużo sprzątania i w sumie te balony to również produkcja niepotrzebnego plastiku i odpadków.

netto_10_11_20_02472.jpg?fit=min&w=1600& 

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to zależy co lubicie. Możesz zrobic coś lekkiego na kolację, ale ze słodkim deserem. Może lubicie włoską kuchnię, więc na deser polecam Panna Cottę. Prosty włoski deser ale słodki z dodatkiem malin i jagód lub truskawek, lub Tiramisu (serek mascarpone, likier amaretto i espresso oraz biszkopty). Możesz też podać spaghetti z krewetkami w białym winie ( 500g krewetek, 300ml białe wino, 2 ząbki czosnku, łyżka oliwy z oliwek,mała papryczka chilli i mała natka pietruszki lub połowa), możesz tez zrobić pepatta di cozze albo spaghetti alle cozze (danie z owocami morza tutaj mule w białym winie ze spaghetti lub bez). Znajdziesz w internecie przepisy oraz jak i ile gotować. Na deser możesz tez zrobić ciastka "pocałunek Gulietty". Pzdr

Odnośnik do komentarza

Najlepsza na walentynki jest kiełbasa z musztardą i do tego piwo koniecznie tatra żubr albo harnaś. Założę do tego klapki i białe skarpety oraz szeleszczące spodnie ortalionowe adidasa które kupiłem 15 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Gość Incelopodobny
39 minut temu, Gość mózg napisał:

Najlepsza na walentynki jest kiełbasa z musztardą i do tego piwo koniecznie tatra żubr albo harnaś. Założę do tego klapki i białe skarpety oraz szeleszczące spodnie ortalionowe adidasa które kupiłem 15 lat temu.

To nie Twoja wina, że masz ograniczony gust.  Dlatego żadna kobieta nie powinna Cię obarczyć odpowiedzialnością za kiepskie walentynki ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...