Skocz do zawartości
Forum

Przeniesione z... Do analizy


Gość Cyckiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkie forumowiczki i forumowiczów. Chwilkę tu nie zaglądałem i cieszę się że tak wiele osób odpowiedziało na mój post. Kurcze z każdej z odpowiedzi wyciągnąłem odpowiednie wnioski i puenta z tego wszystkiego jest taka, że porozmawiałem z jedną jak i drugą stroną mojego"problemu" Sytuacja rozwiązała się następująco. Z moją niedoszłą"kochanką" jeśli wolno mi tak napisać łączy mnie naprawdę długoletnia znajomość dlatego może byłem (jestem) tak podatny na jej urok, natomiast po mega sympatycznej i długiej rozmowie razem doszliśmy do wniosku że zostaniemy po prostu przyjaciółmi a ja za wszelką cenę będę ratował to co jeszcze jest do uratowania w moim małżeństwie. Tak wiem emocjonalnie podszedłem do tematu i dlatego dzięki za przysłowiowe sprowadzenie na ziemię. Nie wiem jak się to wszystko zakończy, natomiast wiem że tak jak ktoś to napisał, nie będę pchał się w romanse bo naprawdę szkoda tych wszystkich wspólnie spędzonych lat. Raz jeszcze dziękuję za wszystkie bez wyjątku posty i konstruktywne spostrzeżenia. Pozdrawiam 

 

Normalnie powiem Ci ze tego oczekiwałem od facetów. Chodź nigdy nie byłem kochanka i nie będę to postawa mnievuzekla. Ale msm nadzieję że potrzymsdz własne słowa przelane na forum. 
?????
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...