Skocz do zawartości
Forum

Moja wina?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już tylko malutki krok od samobójstwa. Ale zapytam, dlaczego ludzie są tak podli, że mówią mi że to moja wina, że jestem biedny, przecież gdybym był wstanie to bym coś osiągnął, jestem niepełnosprawny intelektualnie i mam problemy z nauką, nikt mi kurwa nie pomógł żebym coś zmieniło nikt mi nie pokazał że mogę żyć inaczej, tylko krytyka obwinianie.

Odnośnik do komentarza

Bo ludzie zwyczajnie są podli tak to już jest. Każdy ma swoje demony i jak tylko pojawi się ktoś w ich opini słabszy to poprawiają swoje samopoczucie ich kosztem.

Wiekszosc najbogatszych ludzi też była sama i tak się czuli. Zmienili się właśnie po to żeby tak się nie czuć a pieniądze przyszły przy okazji.

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gość Gonzo napisał:

Bo ludzie zwyczajnie są podli tak to już jest. Każdy ma swoje demony i jak tylko pojawi się ktoś w ich opini słabszy to poprawiają swoje samopoczucie ich kosztem.

Wiekszosc najbogatszych ludzi też była sama i tak się czuli. Zmienili się właśnie po to żeby tak się nie czuć a pieniądze przyszły przy okazji.

 

Dziś na forum psychologicznym na Facebooku próbowałem już nie anonimowo pogadać o tym to, pojawiały się teksty, sam jesteś sobie winien i każdy jest kowalem swojego losu i jak żal mi dupę ściska to trzeba było coś robić, zamiast pomóc doradzić to takie wpisy. A i nie wiem czy to tylko moja teoria ale faktycznie jeśli ktoś mi tak bezwzględne pisał to większość osób to kobiety i mam tą swoją teorię że to właśnie one są bardziej skłonne do takich niepochlebnych opinii. Ktoś mi kiedyś powiedział że kobiety w biznesie to najgorsze środowisko w sensie, że są wredne, niesympatyczne, niemiłe, bezwzględne i oceniające oraz skłonne do upokarzań innych w ten sposób ludzi biedniejszych. Co ty o tym sądzisz? 

Edytowane przez Stach12
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Barbara napisał:

Skad to przekonanie u Ciebie, ze jesteś niepełnosprawny intelektualnie?  Wypowiadasz się logicznie, posiadasz bogate słownictwo i stylistykę .... Nie rozumiem.

Każdy mi to mówi, że tego po mnie nie widać, a to dlaczego miałem za czasów szkoły  takie problemy z nauką do tego stopnia że musiałem mieć nauczanie indywidualne i na niczym nie potrafię się skupić, w szkole nie potrafiłem rozwiązać zadań dla dzieci z podstawówki? Urodziłem się owinięty pępowiną i doszło do niedotlenienie mózgowego tak mi rodzice mówili, a lekarze potwierdzili że to upośledzenie umysłowe.

Co może być innego przyczyną, że taki jestem? Klątwa, demony?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...