Skocz do zawartości
Forum

Zła niedobra kobieta


Gość Gabi

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę wam jak utrzeć nosa facetowi lub kobiecie, wszystko zależy od sytuacji. Można mozna?

Szykowala się zajebiaszczo domókwa u kolegi na kwadracie. Chłopaki po meczu zakupili calutkie auto wody  aby tej wyjątkowej imprezie nikt nie umarł z pragnienia.

Wybila 20 i wszyscy zaproszeni zjawili się pod wskazany adres. Impreza rozwijała się z godziny na godzinę, było coraz horecej woda lala się strumieniem. 

Dziewczyny gorące, po zajmowały wygodne kolana, kompanom z imprezy. Ci co nie mieli pary lub byli ciut wulkaniczna z twarzy ? bawili się solo lub coś zawsze odjebali aby podtrzymać Aten je towarzystwa które nie miało pary. 

Ja w towarzystwie byłam zwanym ?bosem, celowo napisałam z małej litery. Taki mały bosman dzielnicy. 

Kto zapyta ten wie że trzymała z chłopakami bo czułam się w nich towarzystwie bezpieczna. 

Kiedy już impreza rozwinęła się na całego, to część podpadala z przesaczenia organizmu, inni z powodów takich że namaczanie poszło za mocno i włączył się instynkt lowczy chłopakom, a dziewczyna nie trzymały nogi pionu(szły na boki) ? no i ja bosman na posterunku, zawsze czuwający aby wszyscy byli zadowoleni. Tego dnia trochę narozrabialam, bo zachciało mi się latać i poszybowalam po ramach okiennych na podłodze, które świeżo zakitowane szkło czekało aż wyschnie? no i mały bosman wtargnol do pokoju aby sprawdzić, swój rejon oczajic czy wszystko gra i stanęła w drzwiach zdziwiona, co jest qurwa pusto, więc lecę do pszodu po ciemku, zatrzymała się przy drzwiach wyjściowy h i zobaczyłam że porozbijalam wszystkie szyby w ramach okiennych. 

Chłopaki zabrali mnie do kuchni i otworzyli szawke nad zalewem i z suszarki sięgnęli po wodę aby mi dolać. Co ja się na słuchałam że jestem łobuzy i że nie siedzę na dupie jak inne dziewczyny i nie zachowuje się jak dziewczyna tylko zawsze coś odpierdala. Wkuwilam się hak choj bo mnie bosa będą odpierdala!? No i postanowiłam wypić im te wodę do końca. Tak się nasaczylam, że znów poszybowalam do kibla zygac. Po drodze rozjebala wszystko co mi na drodze stanęło. Na końcu wylałałam, ? niechcący azulan z szawki nad sedesem. Bo stał mi na drodze aby utrzymać równowagę. 

Wpadł za mną koleś ka i krzyczy co robisz szkodnik jeden. ? 

Za prowadzili mnie do domu i przekazali matce? siara nie pamiętam co było dalej. Matka była zła jak choj. 

Za tydzień znów miała być impreza i ja podbijam do kolegów co stali w kółku pod trzepakiem. Jeden mówi do mnie ze Nazwijmy go Arek tego wieczoru się bzykal w kiblu. ? Że mną tak się chwalił. Mój najlepszy kolega dał plamę po całości. Wysluchalam Maćka co mu przekazał. Mówię do kolegi no dobra zaraz to wyjaśniamy. Podchodzę do Arka i obejmuje go w pół i pytam, ? jak mogłeś, a on co!? Zdradzić że my ze sobą spalismy. On czerwony w choj ? ależ co, ja tak nie mówiłem, zaczyna się tłumaczyć. Koledzy mówią przecież nam mówiłeś że przeleciales bosmenke. 

W tedy ja pytam się Arka, a mówiłeś że do końca nie doszło do stosunku i zostawiłeś mnie rozrzana. A ja ci proponować dziś chodzenie chciałam a ty w ten sposób mnie traktujesz.!? To nie moja wina ze ci nie stanol, gdyby stanol to byś mnie wyruchal a tak dałeś gniota po całości. Bo ja ci miłość chciałam wy??znać. ??Zaczerwienil się i sposcil uszy po sobie, koledzy jeszcze szczeniaki brechtali się z niego ze ciapa i wogole. 

Maciek mój kolega mówi bosek ty to zawsze wyjdziesz z opresji. No właśnie przecież ja tylko chciałam bawić się w samolot a wy mi tak ? choje nie koledzy. Oni do mnie ze daj spokój dawaj na imprezę bo bez ciebie to nudno jest. Tylko się mietolim po kontach a ty rozbawiasz towarzystwo? Człowieku weź tu odmow tak poważnej misji? dałam radę, ale wakacje były naprawdę zajebiaszczo, najlepsze jakie miałam z towarzystwem sportowców. ??

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...