Skocz do zawartości
Forum

redukcja ogromnego biustu w Poznaniu


Gość Beata71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktoś może miał robioną redukcję bardzo dużego biustu w Poznaniu?, np. u dr Grzegorza Kierzynka? albo u dr Biegańskiego? Czy jest zadowolony? Proszę o polecenie kogoś. Mam rozmiar 70 M lub nawet N. Wraz z wiekiem coraz większe, mam problemy z oddychaniem w nocy, bólem za mostkiem, drętwieniem rąk. Staniki mam dopasowane (to najdroższa część mojej garderoby od lat). Muszę zredukować biust bo to kalectwo. Jest mi coraz ciężej. Wykarmiłam już dzieci i chciałabym pozbyć się balastu, ale bardzo boję się powikłań i znacznej asymetrii. NFZ odpada bo nie wyobrażam sobie funkcjonować z jedną piersią do pasa, a drugą  zredukowaną - to jest chore. Poza tym sama chciałabym wybrać lekarza. Wolę już wziąć kredyt.

pozdrawiam wszystkie zoperowane, odważne

Odnośnik do komentarza

Ja na redukcji byłam w klinice w Polanicy-Zdroju, u dr Łątkowskiego i mogę go jak najbardziej wszystkim polecić. To doświadczony chirurg, który dokładnie zna się na tym, co robi, jest rzetelny i kompetentny. Na konsultacji omówiłam z nim wszystko, to jak chcę, żeby moje piersi wyglądały, rozmiar, no ale też to jak będzie wyglądał sam zabieg, rekonwalescencja i czego mam się spodziewać. Wszystko to było mi wytłumaczone profesjonalne, czułam się tam komfortowo, no i operacja przebiegła pomyślnie. Warto skorzystać z jego usług. Blizny są niewidoczne, a piersi dokładnie takie, jak chciałam.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź. Też biorę tego lekarza pod uwagę. Strasznie się boję i szukam kogoś, kto sprawnie przeprowadza redukcje biustów ogromnych. Na NFZ trochę się boję w tej rzeczywistości covidowej. A czy po zabiegu pierwsze 3 doby - bardzo bolało?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...