Skocz do zawartości
Forum

Nieuczciwe zachowanie męża


Gość krystyna60

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystyna60

Mam od kilku dni problem z mężem. Podczas spaceru mieliśmy troszkę śmieci elektrycznych do wyrzucenia, maż podszedł do kontenera, otworzył go i przy wyrzucaniu dostrzegł, ze na kupie śmieci lezy smartfon. Mąz wziął go do domu.Jest to model smartfona sprzed 6 lat, bardzo ładnie uszanowany, w etui, w pełni sprawny, ale bez karty sim. Nie możliwe, by ktoś wyrzucił telefon w takim stanie, dlatego powiedziałam męzowi, bysmy go zanieśli na policję... mąz się nie zgodził, włożył do niego kartę i sobie używa! W telefonie były zapisane jakieś zdjęcia, ale nie było listy kontaktów, by móc zadzwonić i dowiedzieć sie, czyj jest. Pana ze zdjęcia nie znamy.  Mąż nie zamierza zanieśc telefonu na policję, mówi, zę skoro znalazł go w kontenerze na śmieci, to ktos go wyrzucił. Moim zdaniem nikt by nie wyrzucał działającego smartfona, z zapisanymi zdjęciami w dodatku i w etui.  Mówię mężowi, ze zapuka do nas w końcu policja i jeszcze jego oskarżą, że komuś go ukradł. Jak przekonac męża, by zaniósł telefon na policję i zachował się uczciwie?

Odnośnik do komentarza

Przestań mężowi robić wodę z mózgu. Skoro znalazł na śmietniku to przecież jest uczciwy? 

Druga sprawa w momencie kiedy wsadził już swojego sima do telefonu to jeśli telefon byłby kradziony już dawno by zapukała do was policja.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to jest jakiś starszy tel. to może ktos kupił sobie cos nowego a ten wywalił. Nie ważne że działa bo dzisiaj ludzie kupują coraz nowsze więc starych już uzywac nie będą. Może być wiele przyczyn dla których ktos wywalił dobrze działający tel. Myślę że telefon nie był po prostu potrzebny komuś i wywalił. Dzisiaj jest ogromny wybór. Też myślisz że jakbyście na policji powiedzieli że znaleźliście z mężem tel w śmieciach elektr. to by tak zaczęli szukać właściciela? Bardzo wątpię. Pzdr

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość krystyna60 napisał:

powiedziałam męzowi, bysmy go zanieśli na policję... mąz się nie zgodził, włożył do niego kartę i sobie używa!

swyna...

8 godzin temu, Gość Gonzo napisał:

Przestań mężowi robić wodę z mózgu. Skoro znalazł na śmietniku to przecież jest uczciwy? 

nie twoje, NIE DOTYKAJ

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość krystyna60 napisał:

Nie możliwe, by ktoś wyrzucił telefon w takim stanie, dlatego powiedziałam męzowi, bysmy go zanieśli na policję... mąz się nie zgodził, włożył do niego kartę i sobie używa!

Przecież ktoś go właśnie wyrzucił a Ty dorabiasz sobie chore wytłumaczenie. Moim zdaniem cierpisz na paranoje i jesteś uciążliwą żoną a mąż ma z Tobą problem.

 

13 godzin temu, Gość krystyna60 napisał:

Moim zdaniem nikt by nie wyrzucał działającego smartfona, z zapisanymi zdjęciami w dodatku i w etui.

Pracowałem kiedyś w dużym sklepie gdzie był taki kontener i większość telefonów była ze zdjęciami i nawet listą kontaktów. Ty nie jesteś od myślenia, jak widać Ci to nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość mózg napisał:

Przecież ktoś go właśnie wyrzucił a Ty dorabiasz sobie chore wytłumaczenie. Moim zdaniem cierpisz na paranoje i jesteś uciążliwą żoną a mąż ma z Tobą problem.

Nie masz pojęcia po co ten telefon tam leżał i nie wpadniesz na to bo jesteś za głupi. Niestety ktoś go wziął...

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem tumanie. Ludzie wyrzucają tam sprzęt którego nie potrzebują a niektórzy mają tyle kasy że nie chce im się sprzedawać tylko dają do kontenera. Pracowałem w takim sklepie i co tydzień był taki smartfon i zawsze brał to kierownik albo szef ochrony a ty jesteś chory psychicznie i zbyt prymitywny żeby cokolwiek rozumieć. Nie wypowiadaj się więcej bo nikt cię nie chce czytać. Chyba że chcesz założyć wątek o swoim problemie i szczerze się wypowiadać zamiast zasłaniać się zrzucaniem winy na kobiety.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość mózg napisał:

zamiast zasłaniać się zrzucaniem winy na kobiety

Teraz sie wypowiadałem o złym zachowaniu mężczyzny, kierowały nim niskie pobudki materialistyczne, mam odraze do materializmu, ale masz racje, na 90% ktoś wyrzucił.

Odnośnik do komentarza

Jakie niskie pobudki materialistyczne? Ty jesteś całkowicie oderwany od rzeczywistości. Ktoś wyrzucił ten telefon żeby ktoś sobie wziął albo myślał że oni to utylizują i pewnie przez takie myślenie ludzie nie czyszczą pamięci. Materializm to kierowanie się tylko zyskiem a przecież każdy musi brać to także pod uwagę jako jeden z podstawowych czynników.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...