Skocz do zawartości
Forum

Mdłości w ciąży


Gość Hapiria

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietki,pomocy! Jestem w 9tc, od 3tyg mam mega mdłości od rana do wieczora, drażnią mnie zapachy z lodówki, mięso przyprawione odrzuca, jadę ciągle na bułce z dżemem i próbuje wymusić w siebie drugi posiłek czyli obiad... Najczęściej ląduje on w muszli klozetowej zaraz po paru kęsach... Próbowałam już tyle potraw "żeby się przyjęły"- rosół,pomidorowa, spaghetti z mięsem, potrawki z kurczaka , panierowany pierś z ziemniakami, kluski kładzione na wodzie, słowem fauna i flora , doprawione rzeczy i niedoprawione,gotowane,pieczone, smażone... Po wszystkim spotkanie z muszlą. Wczoraj zaakceptował mój bejbosa curry, te same dziś zwróciłam po kilku kęsach... Eh schudłam już 4kg od 3tygodni, bywa że z głodu boli mnie brzuch,ale jak tylko coś zjem rośnie mi w ustach... Może znacie sprawdzone obiady na mdłości, coś co się wam przyswajalo i było odżywcze...boje się, że zabidze tą swoją fasolkę

Odnośnik do komentarza

Zanim wstaniesz to albo kogoś poproś żeby Ci podał coś do zjedzenia albo przygotuj sobie wieczorem koło łóżka i szklankę wody z imbirem/cytryną w ciągu dnia spróbuj rosołu (ale nie tłustego czyli najlepiej włoszczyzna przyprawy jakieś eko kostki i tyle) i pij to zawsze coś, unikać smażonego i ziemniaków, najlepiej kleiki i tego typu rzeczy. Do 3/4 miesiąca powinno minąć ? Jesli to nie pomoże, dobrze będzie wprowadzić suplementy z imbirem, jak imbifem:

https://imbifem.pl/

Znacznie zmniejszaja napady mdłości. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...