Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię poradzić sobie z tęsknotą za szkołą i za tym co było :(


Gość Hannah Baker 13ReasonsWhy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hannah Baker 13ReasonsWhy

Witam.
Otóż, w kwietniu tego roku skończyłam szkołę średnią i wiadomo-na początku przez jakiś czas było takie wow, była ulga że to już koniec, była radość, ale coraz częściej łapie się na tym że chyba tęsknie za szkołą:( A co najlepsze jest że nie byłam tam z nikim szczególnie związana,w sensie z każdym w klasie miałam takie normalne relacje jak z normalnymi znajomymi. Wszyscy mnie lubili, a ja lubiłam innych ale z nikim nie byłam tak jakoś mega zżyta. Co więcej-często były ze mną problemy w szkole, ciągle byłam zbuntowana i chodziłam własnymi ścieżkami. Ale brakuje mi czasem tego kontaktu z ludźmi w szkole, tych wszystkich odpałów na lekcji i wszystkiego no:( Szczerze to czasami nawet tej cholernej nauki mi już też brakuje... Czasami mam ochotę wziąć plecak i znowu iść chociaż na jeden dzień do szkoły i znów usiąść w szkolnej ławce o ile byłoby to tylko możliwe:( Chciałabym przeżyć liceum jeszcze raz tak od początku bo wtedy zrobiłabym wiele rzeczy inaczej:( Do tego czuję, że nie wyszalałam się jeszcze tak bardzo jak powinnam i to też jest dla mnie dołujące.... A najlepsze jest to że pomimo swojego wieku (mam 20 lat) dalej czuję się bardzo często jak zagubiona nastolatka i sama nie wiem czy to normalne bo niektóre dziewczyny w tym wieku zostają już mamami a ja dalej się czuję jakbym miała 16-17 lat:( Co mnie w sumie odpowiada i dobrze się z tym czuję, ale czy to jest normalne według Was?:( Bo w tym wieku to już powinnam chyba myśleć poważnie o życiu i w sumie myślę, ale dalej kocham ubierać się w typowo młodzieżowe ciuchy, oglądam typowo młodzieżowe seriale na Netflixie szczególnie te o młodzieży w szkole średnej i collegach, noszę dodatki typu chokery, a no i młodzieżowe książki też dalej czytam i chyba jeszcze szybko z nich nie zrezygnuję. Niby wiem że to przecież żaden problem bo dalej jestem bardzo młoda i niby mam prawo tak się czuć - wiem, ale ja naprawdę nie potrafię poradzić sobie z tęsknotą za tym co było ? Brakuje mi teraz bardzo wielu rzeczy, szkoły, chłopaków a w szczególności no wiecie zakochiwania się, odczuwania motylków brzuchu itd. ? I serio no, zamiast skupiać się na tym co jest teraz ja myślami często wracam do szkoły średniej i myślę ciągle o szkole, fantazjuję ciągle o tym co by było gdybym dalej tam była i kurde no, to tak jakbym się tam zatrzymała... Tak bardzo chciałabym znów mieć te 16 czy 17 lat:( Aż mi się chce płakać momentami...
Ehh... Chyba się wygadałam już tak z grubsza. Przeraża mnie trochę dorosłe życie i kurde no, często narzekałam na szkołę jak jeszcze do niej chodziłam a teraz jest mi źle bo kurde, co mi w niej nie pasowało?:( Do tego bardzo często wagarowałam i kurde, kto by pomyślał że ja tak strasznie będę za szkołą tęsknić - a jednak :') Kończę już tego posta bo zaraz serio chyba będę płakać ... :') I ogólnie przepraszam Was za ten żalpost, ale musiałam gdzieś się wygadać i gdzieś to z siebie wyrzucić:( tak czy siak dziękuję bardzo wszystkim za przeczytanie.
Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...