Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem gruby ?


Gość Diabeł pijak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diabeł pijak

Przy 174 cm waze 52,9 kg , 15 lat 

Wydaje mi sie, ze mam za grube nogi i ręce . Kiedys nosiłem do szkoły jedne dresy a skarpetki mi strasznie śmierdziały .... Miałem kiedys 28 % tłuszczu w ciele , wiec smród wszystko wyjaśnia 

Odnośnik do komentarza

Oblicz sobie BMI... ja obliczyłem i wyszło, że jestem.. za niski ?

Jeżeli jest prawdą to co napisałeś, to po 1 tkanka tłuszczowa spalana nie jebie. Tylko twoja flora bakteryjna. Ewentualnie hormony, które chyba parują. Bo Jak bedziesz miał 25 lat możesz być na prawdę wielki. Jak dorośniesz i kupisz ładny perfum, życie się zmieni. Nick, też jak pijesz to tymbardziej pij dużo wody. Skup się na wysiłku fizycznym, ale endokrynolog by musiał się wypowiedzieć, jak to konkretnie wygląda. Nie blokuj pocenia przypadkiem. I kup coś z co zadba o florę bakteryjną skóry, lub zmieni tą co masz. To są drogie rzeczy, apteczne, ale warto ponoć. Laski raczej za tobą nie chodzą po śladach zapachowych. Choć widziałem w chuj dziwnych rzeczy.....  

Odnośnik do komentarza
Gość Śmierdzący klaun

Koledzy mi 2 lata temu dokuczali ,bo bylem za gruby... Więc przeszłem na dietę skinny boy diet , dietę idolek k pop 

Teraz jem próbuje diety jimina z k pop 

Bo oni wszyscy mają taką ładną high gap *.*

Komin też był kiedyś gruby , teraz jest jak szpilka

Odnośnik do komentarza
Gość Śmierdzący klaun

 

Moje BMI wskazuje na niedowagę, w co nie wierzę!!! Wydaje mi się , że mam za grube uda i ręce... Bardzo chciałbym zostać anime boy , musiałbym chyba zrobić liposukcje... Mam zdjęcie jak chciałbym wyglądać i pokaże je chirurgowi bez oka

 

 

 

Koledzy mi 2 lata temu dokuczali ,bo bylem za gruby... Więc przeszłem na dietę skinny boy diet , dietę idolek k pop 

Teraz jem próbuje diety jimina z k pop 

Bo oni wszyscy mają taką ładną high gap *.*

Komin też był kiedyś gruby , teraz jest jak szpilka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...