Skocz do zawartości
Forum

Próba rozgryzienia mojego ex :P


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ex, w sumie nawet nie powinnam roscić sobie prawa do nazywania tego osobnika w tej sposób, byłam jedną z jego przelotnych przygód a ja głupia sobie wyobrażałam niewiadomo co. Niemniej trwało to dwa lata w sumie z małą przerwą. Mam lat 40 jakby co więc nie 18, choć wiedzę o związkach pewnie na tym poziomie mniej więcej.

Wyszłam za mąż za pierwszego chłopaka który zwrócił na mnie uwagę, straciłam z nim dziewictwo a po 20 latach się z nim rozwiodłam ? spragniona uwagi i ciepła w zasadzie z marszu poznałam M na forum zagramanicznym, był żonaty (i nadal jest) i tak się zaczęło moje otumanienie. Ok mogłam się zorientować wcześniej że nic z tego nie wyjdzie i happy endu nie bedzie ani nawet love story też nie ?  i tak nie powinnam nadal się z nim spotykać wiedząc że ma żonę ale wierzyłam mu że nic do niej nie czuje itepe itede (generalnie słyszałam pewnie to co chciałam usłyszeć), niemniej jaka żona jest okej z tym że małż wyjeżdża z kimś na wakacje i nie ma go tydzień tu, dwa tygodnie tam (zapewne był w ważnych podróżach służbowych).

Jestem w nowym związku, od rozstania minęły dwa lata, zablokowałam go dawno temu na łotsapach i innych, napisał do mnie maila teraz i porozmawialiśmy sobie jakiś czas znowu. Znowu go zablokowałam chłe chłe tylko próbuję sobie poukładać o co do cholery chodziło? Jemu?

On zainicjował kontakt. Bardzo mu mnie brakuje. W sumie nie spytałam o co mu chodzi, w stosunku do mojej osoby? Teraz? Oczywiście nadal jest z żoną która "już tuż" porzucał, cztery lata temu! haha Czytał nasze konwersacje, czytał co napisałam a'la podsumowanie mojgo związku (kidyś przeryczałam cały dzień i zamiast pracować spisałam wszystkie moje żale i rozterki na kilkunastu stronach). Rozumiem że mu się nudzi? Czy o co chodzi?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Czy o co chodzi?

Pewnie jedynie zabawić się znowu Twoim kosztem, tylko co to Cię obchodzi!? Nie pisz z nim, nie dopytuj, nie odpisuj, nie czytaj, jedynie napisz jedno zdanie, że nie życzysz sobie z nim kontaktu, bo widzę, że szybko nabierasz się na piękne słówka, on to wie i próbuje Cię znowu zbałamucić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...