Skocz do zawartości
Forum

Jak on mógł ulec?


Gość Clever

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kuzyn jest wierzącym dobrym chłopakiem. Mamy dobry kontakt od zawsze, kocham go mocno . Nigdy nie zaliczał dziewczyn, ale i też był wybredny, z nielicznych  które były nim zainteresowane nie wybrał żadnej. Każdy podejrzewał go o celibat. Może ewentualnie chodzil do płatnych kobiet, nie wiemy tego, ale dziwne było dla wszystkich by w wieku 20, potem 30 lat nie rozładowywać popędu. 

No i ostatnio co się dowiaduje. Mój 32 letni kuzyn jest od pół roku w tzw luźnej relacji z kobietą która jest w związku. W dodatku poszli ze sobą na 1 spotkaniu... Byłam w szoku. On zaprzeczał ale w niedługim czasie wpadł mi w ręce jego telefon i widziałam ich wiadomości. Umówili się że będą cicho. Więc on ja kryje. Nawet przede mną się nie przyznał! Czuje się z tym źle. No i dziwi mnie fakt jak taki chłopak mógł wejść w cos takiego? Sam jej oferował sex jeśli nie mogą się normalnie spotykać... 

Odnośnik do komentarza

A co to Cię w ogóle obchodzi? Wnikasz jakbyś była w nim zakochana, zazdrosna ?  I jeszcze wpadają Ci w ręce cudze telefony, które przypadkiem czytasz heh. Jaki jest cel, jakiś sens? A Kuzyn... cóż... pewnie cicha woda brzegi rwie ?  Ewentualnie desperat. W każdym razie rade mam jedną: zajmij się własnym życiem ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Podobnie uważam. Po co się tym tak interesujesz? Kuzyn jest dorosły ma swoje życie to jego wybór. Poza tym chyba celowo przeglądałaś tel a nie że Ci wpadł przypadkiem do rąk. To niegrzeczne. Traktujesz go co najmniej jak jakiegoś małolata..

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...