Skocz do zawartości
Forum

Uciążliwa sąsiadka - co robić ?


Gość Kołek

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie sąsiadka , która mieszka na 4 pietrze wylewa ścieki i inne nieczystości przed balkon . Gdy byłem z psem na dworze zostałem wiele razy tym oblany . Wydaje mi się , ze wylewa fekalia lub szambo . Strasznie smierdzialem , taką oborą . Dodam , ze sąsiadka żyje w skrajnym brudzie i zaniedbaniu , wnosi śmieci do mieszkania . Zaległy się tam już robaki , które przechodzą do innych sąsiadów . Często widuje jak grzebie po miejskich śmietnikach lub wyciąga jakieś ubrania ze śmieci . Kiedys nawet w tym chodziła ... Nosi dziurawy brudny mundur , który ktoś zostawił przy śmietniku . W czapce miała dziurę i przyklejone mole . Kiedys jak otworzyła drzwi mieszkania to był taki smród , ze mnie zwalił z nóg . Widziałem tylko jej pokój - był pełen śmieci !!!! Sanepid kiedys do niej regularnie przychodził , ale zrezygnowali . Jeden facet aż zemdlał z tego smrodu . Odchody nadal są wylewane przez balkon a śmieci ubywa . Kiedys nawet wylała mi to na Moj balkon . Śmieci ma tak dużo , ze całe łóżko jest nimi zasypane . Ludzie przestali reagować , bo się jej boja . Gdy chcieli jej zabrać śmieci wpadła w szał i chciała wysadzić blok i swoje buty . Darła się tak bardzo , ze inne bloki słyszały . Policjanci zabierali jej tez śmieci , ale ona ulicy ich biła i gryzła. Cyrk na całego ... Próbowali ja wciągnąć do radiowozu , ale smierdziala tak bardzo ze im nosy zwiędły . Ta pani się nie myje , ma brud w mieszkaniu i to wylewanie moczu ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...