Skocz do zawartości
Forum

Zaczerwienienie sromu i lęk przed badaniem


Gość A.......a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość A.......a

Proszę o rady mam problem z córką od 3 dni ma mocno zaczerwienioną śluzówkę narządów płciowych szczególnie okolic pochwy i bardzo ją swędzi wewnątrz, łechtaczka też spuchnięta i boli ją przy dotykaniu,całe narządy są opuchnięte i gorące.Córka jest dziewicą, ma 29 lat, jest chora na autyzm więc jak wiadomo nie lubi być dotykana dlatego niechce iść do ginekologa, boi się bo już kiedyś była badana jednym palcem waginalnie i było to bardzo nieprzyjemne.Internistka dzisiaj była na wizycie domowej i oglądała córce krocze,zgodziłam się na zbadanie jej palcem ale od przodu nie udało się wprowadzić bo córka ściskała mięśnie ze strachu,dopiero od tyłu z jedną nogą uniesioną.Stwierdziła że pochwa jest wewnątrz spuchnięta i musimy szybko iść do ginekologa bo córka musi być zbadana wziernikiem i konieczne jest leczenie dopochwowe.Może ktoś zna jakąś maść albo płyn do przemywania żeby złagodzić to zapalenie bo córka boi się zakładania wziernika a u dziewicy jest to bolesne nie chcę żeby miała kolejną traumę.Leków dopochwowych też nie pozwala sobie zaaplikować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...