Skocz do zawartości
Forum

oszukana


Gość Annaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Pewnie jak każdej ciężko jest opowiadać . Wyjechałam za granicę . Poznałam wspaniałego na początku chłopaka . Po 4 latach zdała się rutyna. życie z dnia na dzień, osobno spędzany czas. Nie było juz nic.  Zaczął nawet mnie obrażać . Ze brzydka że gruba,  że nie dbam o siebie itp. Poznałam w pracy super chłopaka  młodszy ode mnie. Rozmowy były o wszystkim , potem wiadomości , spotkania. Wiedziałam że ma dziewczynę w Polsce ale i tak dawał mi dużo szczęśliwa i radości  .W jego towarzystwie zapominałam o wszystkim. Pewnego weekendu żegnaliśmy się ze znajomymi bo wyrzucili ich z pracy . Jego również wyrzucili. Na samo powitanie pocałował mnie . Byłam w szoku bo to pierwszy raz. Wieczorem doszło do stosunku . na drugi dzień tak samo. Po wyjezdzie jego tydzień było fajnie . Potem po weekedzie pojechał do swojej kobiety zapomniał o mnie . W poniedziałek napisał mi że tylko mnie wyruchał i tyle .Że było mu dobrze ale jest teraz z nią.  Sam się myli w tym co pisze. Jak mu napisałam że się z tym czuję, że zle mnie traktuje usuną mnie wszędzie . ..... nie wiem miałam ochotę napisać do jego dziewczyny i jej powiedzieć tylko nie wiem czy to coś zmieni raczej nie . Ale nie chcę żeby i jej krzywdził jak i mnie. Obie jesteśmy kobietami i nie chciała bym być oszukiwana . ... Mam pytanie czy powinnam jej powiedzieć ??? POMOCY

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Annaa napisał:

Mam pytanie czy powinnam jej powiedzieć ??? 

Nie warto, ona nie uwierzy, on z Ciebie zrobi desperatkę. Wiedziałaś, że ma dziewczynę, a mimo wszystko poszłaś z nim do łóżka. Masz to na własne życzenie. Za naiwność się płaci, będziesz miał nauczkę. 

Odnośnik do komentarza

mam wszystkie nasze zdjecia wiadomosci moge pokazac jej . i jak o niej piszę a jak o mnie. Głupia byłam że mu zaufałam ale tak mnie uwiódł . Nawet jak pojechał dzwonił pisał filmy nagrywał. wszystko mam nie usunełam. Kiedyś NIE zdradziłam a oszukałam chłopaka i moja przyjaciółka mu wszystko powiedziała .Rozstaliśmy się na początku byłam zła a teraz jej dziękuje. Wiec myślę że powinnam jej powiedzieć . Tym bardziej że on mi mówił że miał romans z mężatka wcześniej

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Annaa napisał:

Kiedyś NIE zdradziłam a oszukałam chłopaka i moja przyjaciółka mu wszystko powiedziała .Rozstaliśmy się na początku byłam zła a teraz jej dziękuje.

W to akurat wątpię, ale mniejsza o to. 

Skad masz jej nr tel., to może być jego taka sama dziewczyna jak Ty, skąd wiesz, że to nawet jego nr tel., a nie jest z kolei ktorymś z telefonów do "zadań specjalnych". On głupi nie jest. Oszukał Cię we wszystkim. 

Nie grzeb się w tym, dałaś ciała na całej linii, przełknij to i idź do przodu. 

 

Odnośnik do komentarza

Jaka próbujesz byc sprytna, Czujesz  sie oszukana i jakos chcialabys mu dokuczyc . Wymyslilas sobie, ze skoro on Cie wykorzystal, czujesz sie z tym żle, to i Ty mu dokuczysz. Doniesiesz na niego do jego aktualnej dziewczyny i wtedy ona go rzuci . A moze  chociaz zrobi porzadną awanturę. Jak rzuci to moze on z braku laku znów z Tobą nawiąze kontakt a jak nie, to chociaz straci uległa sobie laskę .Jak tylko zrobi awanture to chociaz za grzechy wobec Ciebie pocierpi  sobie trochę. Czyli chodzi ewidentnie o jakis odwet na chlopaku. A przewrotnosc Twoja polega na tym, ze ludziom postronnym chcesz to  działanie sprzedać jako solidarnosc jajników, Brawo.

Szkoda tylko, ze takiego sprytu w mysleniu nie wykazywałas, jak sie z tym chłopakiem prowadzałas. Wiedzialas, ze ma w Polsce dziewczynę oraz, ze bral sie za męzatki. a a danej chwili robil słodkie oczy do Ciebie. Juz chyba bardziej otwarcie facet kobiecie nie umie okazac, ze jest z tego gatunku, ze chwyta wszystko co sie rusza a na drzewo nie ucieka. A Ty znów chcialas byc sprytna. Myslalas, ze coz z tego, ze w Polsce jest dziewczyna. On przyzwyczai sie do mnie i zapomni o tamtej. I tak: ja będe miala chlopaka a ona go straci. Wtedy solidarnosc jajnikow jakos byla Ci obca. I moze by tak bylo. Tyle, ze chlopak zjechal do Polski.

On nie byl uczciwy od poczatku, Ty przymykalas na to oko , a teraz placisz za swój brak prycypialnosci. Dobrze Ci kawa poradzila. Przełknij to i idz do przodu. 

Odnośnik do komentarza

Dżizus, nie szkoda ci życia na to? Był seks, było ci dobrze, tego się trzymaj. Ma kogoś w PL i do niej wrócił, napisał ci otwarcie. Trzymaj się od niego i innych jemu podobnych z daleka, może potrzebowałaś tej lekcji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...