Skocz do zawartości
Forum

Czy to był seks z pożądania?


Gość 0ll

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze wydawało mi się że ostry, szybki seks równa się pożądanie. 

Teraz mam wątpliwości. 

Chłopak był romantyczny, czuly

Seks a raczej gra wstępna była długa, wypełniona pocalunkami i głaskaniem. Nie było gwałtownych ruchów. On był delikatny ale stanowczy. Mój ex był taki władczy w ruchach. Były wyznania że uwielbia mnie jako kobietę, ściskał, przyciągał do siebie. Ten inaczej. Bardziej delikatnie ale mówił że nie może się oprzeć. Jakiś komplement czasem się pojawił, wyznań żadnych, 90%czasu w ciszy. To był 1 dzień poznania. co prawda nie było seksu oralnego - ani on mi, ani ja jemu a sam stosunek trwał krótko, około 5minut ale było dość fajnie. Czy ten seks był przejawem czystego pożądania czy może zakochania czy taki właśnie zachowawczy według was, bez żadnych uczuć? Może wyczuł że podoba mi się i dlatego taki był? 

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Ja Ci na to nie odpowiem i nikt Ci na to nie odpowie, a jeśli ktoś odpowie to będą to tylko wyłącznie jego domysły. Nie siedzimy w głowie Twojego chłopaka i po treści nie da się wyciągnąć wniosków. Jeden jest gwałtowniejszy a inny delikatniejszy i nie da się po tym ustalić czy ten pierwszy kocha bardziej od drugiego lub pożąda.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Samiec napisał:

Jak mi się laska niezbyt podoba to też staram się jak najszybciej zlać i spadam a ona pewnie myśli że tak mnie podnieciła że nie wytrzymałem długo

A to ciekawe, bo zwykle przy gorącej kobiecie tak jest. Ewentualnie impotenci tak mają. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...