Skocz do zawartości
Forum

Jaki kupić nebilizator?


Gość Marynika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marynika

Cześć, czy są tu mamy dzieciaczków, które muszą mieć nebulizacje? Musimy je stosować, a ja zupełnie zielona i nic nie wiem. No panika...  Doradzicie co kupić, żeby nie przepłacić, ale dobrej jakości i żeby synkowi posłużyło na dłużej?

Odnośnik do komentarza

Inhalacje to nic złego ani strasznego ? Nie panikuj. Inhalatorów jest bardzo dużo na rynku. Sama wybrałam haxe pikko, zależało mi na niewielkich rozmiarach, a on jest naprawdę malutki. Mam go już półtora roku i przynajmniej 1-2 tygodnie w miesiącu jest w użyciu i wszystko jest super. Zwróć uwagę na wielkości cząsteczek i szybkość nebulizacji, żebyś miała pewność, że inhalacje nie będą trwały wiecznie i  lek trafi tam gdzie powinien. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2020 o 23:03, Gość Marynika napisał:

Cześć, czy są tu mamy dzieciaczków, które muszą mieć nebulizacje? Musimy je stosować, a ja zupełnie zielona i nic nie wiem. No panika...  Doradzicie co kupić, żeby nie przepłacić, ale dobrej jakości i żeby synkowi posłużyło na dłużej?

Najlepiej membranowy, są cichsze niż tłokowe i bezpieczniejsze, bo nie podgrzewają leków. My mamy InnoGIO mini mesh, może pracować na kablu i na baterii, bardzo dobrze się sprawdza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...