Skocz do zawartości
Forum

Gość g...1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 10dni spóźnia mi się miesiączka , robiłam jeden test w terminie spodziewanej miesiączki wynik negatywny , drugi zrobiłam w sobotę też z negatywnym wynikiem. Czyli to oznacza że nie jestem w ciąży , czy takie zaburzenia są normalne ?

Odnośnik do komentarza

Raczej testy dobrze wskazują wynik. Czasem jest tak, że był jakiś stres czy zmiana diety i to ma przełożenie na cykl. Dlatego trzeba prowadzić regularny zapis. Mi pomaga termometr owulacyjny mySense. Ma do tego funkcję bluetooth i aplikację na tel, więc wykresy można drukowac i przedstawiać na wizycie u gin.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Pola
23 godziny temu, Gość Pola napisał:

Raczej testy dobrze wskazują wynik. Czasem jest tak, że był jakiś stres czy zmiana diety i to ma przełożenie na cykl. Dlatego trzeba prowadzić regularny zapis. Mi pomaga termometr owulacyjny mySense. Ma do tego funkcję bluetooth i aplikację na tel, więc wykresy można drukowac i przedstawiać na wizycie u gin.

Miesiączki nadal nie ma .. wczoraj zrobiłam kolejny test wyszedł tak samo jak poprzednie negatywny , nie mam pojęcia czemu tak jest . Ale już w piątek mam wizytę i ginekologa 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...