Skocz do zawartości
Forum

Wnerwia mnie że dziewczyny sie zabawiają seksualnie


Gość iniks

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli takie rzeczy tak bardzo Cie wkurzaja, to znaczy, ze to w Tobie jest cos, co mocno domaga sie przepracowania. Np frustracja zwiazana z jakims brakiem ktory odczuwasz, jesli chodzi o seks. Tylko dlaczego go odczuwasz? Dlaczego piszesz, ze nie mozesz sie zabawic? Zawsze przeciez mozesz sie masturbowac. Poza tym seks to nie wszystko, jak sie go nie ma, to warto skupic sie na innych dziedzinach zycia. Dobrze by Ci to zrobilo, znajdz sobie jakies zainteresowania, bo na razie to wyglada tak jakbys tylko seks mial w glowie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, franca napisał:

Dlaczego piszesz, ze nie mozesz sie zabawic?

bo jestem mężczyzną, mężczyzna w tym życiu nigdy nie może sie zabawić, no chyba, że zapłaci ale to co innego.

8 minut temu, franca napisał:

Poza tym seks to nie wszystko, jak sie go nie ma, to warto skupic sie na innych dziedzinach zycia

dla frustrata seksualnego, seks to wszystko i na niczym sie nigdy nie skupi i nic mu nie wyjdzie w życiu

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość iniks napisał:

bo jestem mężczyzną, mężczyzna w tym życiu nigdy nie może sie zabawić, no chyba, że zapłaci ale to co innego.

 

Dlaczego nie moze sie zabawic, moze po pierwsze sie masturbowac, po drugie, moze znalezc chetna do zabawy za darmo. A jesli nie znajdzie sie chetna do tego, to moze znak, ze moze warto poszukac sobie kogos na powazne. Tylko do tego trzeba miec milosc w sobie.

 

Godzinę temu, Gość iniks napisał:

 

dla frustrata seksualnego, seks to wszystko i na niczym sie nigdy nie skupi i nic mu nie wyjdzie w życiu

To Twoj wybor, czy chcesz byc frustratem seksualnym, czy nie. Jesli tak, to na wlasne zyczenie pozostaniesz ze swoim problemem, a jesli nie, to mozesz zmienic siebie, swoje podejscie do seksu, i nie tylko do seksu, to sie wiaze z bardziej ogolnym podejsciem. Do zycia, do ludzi, do siebie. Wydaje mi sie, ze brakuje w tym podejsciu milosci. Tak do zycia, jak do innych, czy siebie. Bo gdyby jej nie brakowalo, nie patrzylbys na wszystko przez pryzmat seksu. Mialbys wiecej szacunku do ludzi, mniej przedmiotowo traktowalbys kobiety, i bardziej troszczylbys sie o wlasny rozwoj, o swoje zainteresowania, o to, zeby nie sprowadzac siebie samego tylko do zwierzecia seksualnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...