Skocz do zawartości
Forum

Czy znacie kogoś lub słyszeliście, czytaliście artykuły itp o takim typie mordercy?


Gość Lidia

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham podcastów kryminalnych i dość często w taki oto sposób mówi się o jakimś kryminaliście. ? 

To co teraz napisze niedotyczy faceta,  a kobiety. Odkąd pamiętam przy moim boku pojawiała się starsza o kilka lat dziewczynka. Z powodu kiepskiej sytuacji materialnej była wyśmiewana w szkole, bo nie miała tego co inni rówieśnicy. Tak naprawdę nigdy się na to nie skarżyła. Nawet gdy ją wyzywali czy na złość rzucali śnieżkami, czy kamieniami, nic sobie z tego nie robila. Była miła, wrażliwa, cicha i spokojna... Można też rzecz że romantyczka. Od początku wychowywał ją ojciec, po czym po wielu latach dowiedziała się, że jej mama żyje. Mimo, że przez całe życie ojciec jej wpajał, że jej mamy na świecie już nie ma... Mimo wszystko nie nienawidziła ojca - jak to czasem bywa, że można czuć urazę... Bez zastanowienia postanowiła się do niej wprowadzić i ją poznać - mama też nalegała. Tak minął rok, dwa, jak nie wiecej, po czym poznała chłopaka. Zakochali się w sobie, jak to w życiu bywa. 

Przez ten czas, gdy mieszkala w innym mieście widziałyśmy się może max 4x. Widzialam, że się trochę zmieniła - stała się bardziej odważną i gadatliwą osobą. 

W dzień moich urodzin przyjechała, dała mi ręcznie robiony prezent i planowałyśmy wyjście, po czym ledwo wyszłyśmy z jej domu, a ojciec zawołał ją by wracała. Nie wiedziałam o co chodzi i nie chciała mówić. Powiedziała tylko tyle że chodzi o jej chlopaka bo coś odwalił i policja ma ją przesłuchiwać. Poszlam do domu, kilka godzin później w ten sam dzień albo dzień później (już nie pamiętam) dowiedziałam się, że zakuli ją w kajdanki... 

Minęło kilka dni, a w gazecie pojawił się artykuł, że jej chlopak zabił 2 osoby, a ona była wspolwinna

I to nie jest żadna wymyślona historia, tylko samo życie. Niestety takie rzeczy się zdarzają

Odnośnik do komentarza

mieszanie gwałciciela i mordercy razem to nie porozumienie, morderca to nawet nie mam pojęcia co o tym napisać, bo to tak przeraża, ale gwałciciel, to po prostu desperat seksualny dla mnie i jeżeli nie dokonuje czynności seksualnej prowadzącej do zapłodnienia to nie jest to jakieś okropne bardzo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...