Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest?


Gość Bezimienna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bezimienna

Witam. Jestem zwykłą dziewczyną, która nie potrafi być sama ze sobą. Usilnie szukam akceptacji i miłości. Moje życie bez tego wydaje się koszmarem. Mam fajną rodzinę, pracę, ale sama ze sobą się męczę. Kiedy zrywa ze mną dziewczyna to staram się szybko wejść w inną relacje, ale szybko okazuje się, że ludzie uciekają bo zachowuje się dziwnie. Jestem nerwowa, mam ogromne oczekiwania , potem błagam o atencję. Nie potrafię inaczej. Poznaje, zniechęcam, błagam, cierpię, poznaje , zniechęcam....i tak cały czas. Nie chce być być taka, ale nie potrafię się zmienić. Często zastanawiam się czy jestem chora psychicznie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.07.2020 o 18:45, Gość Bezimienna napisał:

Jestem zwykłą dziewczyną, która nie potrafi być sama ze sobą

A lubisz siebie?

W dniu 31.07.2020 o 18:45, Gość Bezimienna napisał:

szybko okazuje się, że ludzie uciekają bo zachowuje się dziwnie.

Jeśli " Usilnie szukam akceptacji i miłości" to faktycznie zachowujesz się dziwnie.

W dniu 31.07.2020 o 18:45, Gość Bezimienna napisał:

Nie potrafię inaczej. Poznaje, zniechęcam, błagam, cierpię, poznaje , zniechęcam....i tak cały czas. Nie chce być być taka, ale nie potrafię się zmienić. Często zastanawiam się czy jestem chora psychicznie?

Potrafisz, ale jeszcze nie wiesz. Moim zdaniem nie jesteś chora psychicznie tylko masz tragicznie niskie poczucie wartości. Nie akceptujesz siebie taką jaka jesteś. To się da wypracować. Tylko pytanie czy naprawdę chcesz nad sobą pracować?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...