Skocz do zawartości
Forum

Boję się o zdrowie dziecka


Gość megan36

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w pierwszej ciąży, która przebiega prawidłowo. Problemem jest jedynie to, ze obawiam się porodu. Mam problem z nieco inną budową spojenia łonowego i lekarz już na wstępie mi powiedział, ze mam się szykowac na dłuższy i cięższy poród, ponieważ z taką budową wyjście dziecka jest utrudnione. Prawdopodobnie takze bardziej zostanę nacięta. Mimo to bardzo się boję o zdrowie dziecka, że przedłużony i cięższy poród może jakoś negatywnie wpłynąć na jego zdrowie. Mimo to nie mam wskazań do cesarki ponieważ z tą wadą budowy poród jest możliwy, ale jest przedłużony i cięższy. Czy powinnam ufać lekarzowi, czy domagać się skierowania na cesarkę w trosce o dobro dziecka?

Odnośnik do komentarza

To że poród będzie dłuższy nie oznacza negatywnego wpływu na dziecko.. wiele kobiet rodzi w bólach wiele godzin a dzieci rodzą się zdrowe.

Zaufaj lekarzowi. Jeśli nie masz wskazań do cesarki to nie masz. A tymczasem pamiętaj że stres wpływa negatywnie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...