Skocz do zawartości
Forum

Plamienie z pochwy po stosunku po poronieniu


Gość Bibliana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowiłam opisać swoją sytuację, bo mimo, że jest podobna do innych to niepokoją mnie pewne objawy.
Otóż w ciąży byłam po raz pierwszy i doszło do poronienia samoistnego calkowitego.
Diagnozą była obumarła ciąża.Krwawiłam 2 tygodnie, ale potem wszystko się unormowało.
Później kochałam się 2 razy - stosunek przerywany.A wczoraj wieczorem (24.10) pojawiły się małe krwawe plamienia. Od końca krwawienia poronnego minęło około 1,5 tygodnia, dlatego nie wiem jak mam rozumieć to krwawienie. Nie odczuwam przy tym żadnych boleści jajników, czy piersi, tak więc nie wiem czym jest ono spowodowane. Wydaje mi się, że na okres to trochę za wcześnie, a z kolei owulacja mogła już być, tym bardziej, że zwykle nie odczuwałam jej w żaden sposób (plamień też nigdy nie miewałam). Dodam, że cykle miałam zwykle regularne 28-30 dni, choć wiem, że teraz wszystko musi wrócić do normy i może być inaczej niż zazwyczaj było.Ale martwi mnie to krwawienie.
Proszę o odpowiedź co to może być.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Bibliana

Odnośnik do komentarza

Poronienie nastąpiło 6 tygodnia od zapłodnienia a 8 tygodni liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, czyli 1 sierpnia.Tabletki poronne dostalam 30 wrzesnia i od tego dnia krwawienie trwalo 2 tygodnie. Po tym czasie było juz w porzadku żadnych plamień przez te 1,5 tygodnia do teraz - 24 października.Więc na miesiączkę jeszcze chyba razczej za wczesnie, a nie mam żdnych objawów.
Dlatego nie wiem czy tak może sie dziać?I czym to jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ze za szybko zzaczelas sie kochac.twoja macica pewnie nie do konca sie zagoila lub nie do konca oczyścila.albo za mocno sie kochalaś z partnerem a twoja macica swiezo po oczyszczeniu jest bardzo wrazliwa.ja tez poronilam i tez po stosunku troche brudzilam ale to minelo samo.wiec nie powinnas sie narazie martwic.radze tylko uwazac podczas stosunku zeby on nie byl zbyt mocny.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...