Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ona wszystko po mnie kopiuje?


Gość Pno

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej miała zupełnie inny styl. Teraz co u mnie zauważy to ona też chce tak robić i to samo mieć. Przykład z dziś :wczoraj miałam warkocza, ona dzisiaj też. Parę dni temu chwaliła moja żółta bluzkę, dzisiaj widzę ja w podobnej.

Zaczęła słuchać tek samej muzyki co ja, używać moich powiedzonek. Nagle stała się wierząca.Czy wy też tak robicie? Nigdy nie rozumiałam takich ludzi. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Pno napisał:

Wcześniej miała zupełnie inny styl. Teraz co u mnie zauważy to ona też chce tak robić i to samo mieć. Przykład z dziś :wczoraj miałam warkocza, ona dzisiaj też. Parę dni temu chwaliła moja żółta bluzkę, dzisiaj widzę ja w podobnej.

Zaczęła słuchać tek samej muzyki co ja, używać moich powiedzonek. Nagle stała się wierząca.Czy wy też tak robicie? Nigdy nie rozumiałam takich ludzi. 

Hmm.. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że może być to trochę denerwujące(nie wiem jak ty to odbierasz) . Kiedyś przyjaciółka chciała abyśmy zawsze nosiły te same ubrania, czesały się tak samo i ogólnie miały wszystkie te same rzeczy. Ja mimo, że tego nie lubiłam, nie chciałam zrobić jej przykrości. Ale kiedyś już zaczęło mnie to męczyć więc powiedziałam jej, że wolałabym mieć własny styl, i nie zbyt chciałabym abyśmy ubierały się tak samo. Rzeczywiście była trochę smutna ale to zrozumiała. :)) Może po prostu bardzo podoba się jej twoja osoba?. Ale niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Ja nigdy tak nie robiłam i nie wiem dlaczego niektórzy tak mają. Pzdr. 

Odnośnik do komentarza

Też nigdy tak nie miałam i zadziwiają mnie tak częste tematy naśladownictwa. Naprawdę tak często ludzie wzajemnie się naśladują? Zdarzało się, że słyszałam jak ktoś spapugował meble czy imię dla dziecka, ale nigdy nie było naśladowania do takiego stopnia.

Czytałam kiedyś na temat takich osób i to podobno swiadczy o braku własnej osobowości i niskim poczuciu wartości.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...