Skocz do zawartości
Forum

Nie sądzicie ze to bezczelne zachowanie?


Gość 0200

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takich znajomych, 2 pary. Jedna para jest ok, druga bywa bezczelna dla innych. Dzisiaj się o tym przekonałam. Poszłam do pary nr 2 po południu. Przynieśli ciasto. Jedno ogólne większe  a drugie.. Torcik z tym że podzielony na 2 części. 2 kawałki. I oni zjedli. Dziewczynie chyba się zrobiło głupio bo przecięła swoj kawałek na pół i mi dała. Mi zrobiło się jeszcze gorzej i odmówiłam, schowałam to ciasto do lodówki. Ostatnio częstowałam i jego i ja zakupionymi czekoladkami, więc nie rozumiem takiego zachowania. Poplakalm się, czy przesadziłam? 

 

Odnośnik do komentarza

Przesadziłaś z popłakaniem się, bo to nie jest powód. Owszem, zachowali się nieelegancko, ale nie oni jedni się tak zachowali i zachowają w przyszłości. Nie wiem czy nazwałabym to bezczelnością... raczej brakiem kultury, bezmyślnością, nieuwagą. Chyba, że miałaś więcej podobnych historii z ich udziałem, które świadczyłyby o tej bezczelności. 

Tak sobie myślę... Skoro to są znajomi (a nie obcy ludzie) to w czym był problem, aby zapytać: "apetycznie wygląda ten tort, czy mogę też kawałeczek?" lub " widzę, że z apetytem wcinacie tort, a więc chyba jest smaczny, mogę tez posmakować? "

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...