Skocz do zawartości
Forum

Przemoc psychiczna matki


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest uczennicą liceum. Moja matka znęca się nade mną psychicznie. Ciągle wyzywa mnie od najgorszych. Ciągle mi wmawia że żałuje tego że mnie urodziła. Mam już tego doś nie wysypiam się ciągle płacze. Proszę o pomoc chcę zmienić swoje życie z piekła w którym tkwie.

Odnośnik do komentarza

Dopoki sie uczysz i jestes u mamy na jej utrzymaniu zbyt wiele nie zmienisz. Naucz sie nie slyszec tego co mama mowi. Mentalnie wepchaj sobie wate w uszy. Albo jak kiesys radzila tutaj jedna forumowiczka, zacznij sobie mame wyobrazac jako gdaczaca kure lub indora i intensyfikuj sobie ten obraz aby odwrocic uwage i aby do Ciebie nie docieraly te ostre i krzywdzace Cie slowa. Dobrze sie ucz aby zaraz po maturze wyskoczyc czy na studia do innego miasta czy gdzies dalej za praca

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2020 o 05:07, Gość kasiula napisał:

Dobrze sie ucz aby zaraz po maturze wyskoczyc czy na studia do innego miasta czy gdzies dalej za praca

To jest solidny argument.

Beatko> czy mama zawsze się tak zachowywała wobec Ciebie, czy ostatnio się to zmieniło? Nie masz innego domownika, który może Cię wesprzeć?  Ewentualnie członka rodziny spoza domowników, któremu możesz zaufać (babcia, ciocia)?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...