Skocz do zawartości
Forum

Brak kontroli nad wydatkami


Gość Rufi

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu jestem pod kontrolą psychiatry i terapią psychologiczną. Wstępna diagnoza zaburzenia depresyjno lękowe. Biorę Asertin. Jednak od wielu lat nie panuje nad pieniędzmi,  wpadam w coraz większą spiralę długów. Biorę kolejne pożyczki/chwilówki których już nie jestem w stanie spłacać. Pieniądze u mnie rozpływają się dosłownie. Czy to ma też związek z jakimiś zaburzeniami psychicznymi?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej o to zapytać lekarza lub terapeutę. Oni powinni doradzić jak sobie z tym radzić. Czy to zaburzenia są powodem czy nie, warto samemu opracować jakiś system kontroli. Wbrew pozorom nie jest trudno kontrolować wydatki, tylko wymaga to konsekwencji i zastosowania kilku metod. Mogę podsunąć jakieś pomysły, jestem raczej dobrym menedżerem domu ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 21:46, Gość Rufi napisał:

Od jakiegoś czasu jestem pod kontrolą psychiatry i terapią psychologiczną. Wstępna diagnoza zaburzenia depresyjno lękowe. Biorę Asertin. Jednak od wielu lat nie panuje nad pieniędzmi,  wpadam w coraz większą spiralę długów. Biorę kolejne pożyczki/chwilówki których już nie jestem w stanie spłacać. Pieniądze u mnie rozpływają się dosłownie. Czy to ma też związek z jakimiś zaburzeniami psychicznymi?

https://www.uzaleznieniabehawioralne.pl/inne-uzaleznienia/uzaleznienie-od-zadluzania-sie-nowy-nalog-xxi-wieku/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...