Skocz do zawartości
Forum

Czy nie sądzicie ze to jest upokorzenie?


Gość Medi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka dziewczyna u mnie w pracy która powiedziała że im więcej pieniędzy dostanie tym będzie milsza. 

I głupi szef co rusz daje jej premie których normalnie nie dawał nikomu wcześniej. W ciągu miesiąca potrafi dostać 800zl. 

Jak on może się tak upokarzać? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 18:26, Gość Medi napisał:

Nie, raczej nie. Ona jest katoliczka, chyba każdy wie że u niej jedynie sex po Ślubie 

A czy katoliczka nie może się puszczać? Mało takich świętojebliwych siada w pierwszych ławkach w kościele, a poza kościołem mają diabła za uszami? Deklarować dla pozoru może każdy, bo to takie oczyszczanie się przed winą ? 

Inna kwestia, że jeśli już czegoś między nimi nie ma to może szef na coś liczy, a czy się przeliczy to się okaże.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 17:30, Gość Medi napisał:

Jest taka dziewczyna u mnie w pracy która powiedziała że im więcej pieniędzy dostanie tym będzie milsza. 

I głupi szef co rusz daje jej premie których normalnie nie dawał nikomu wcześniej. W ciągu miesiąca potrafi dostać 800zl. 

Jak on może się tak upokarzać? 

A czy zazdrość nie jest upokarzająca?

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 17:30, Gość Medi napisał:

Jest taka dziewczyna u mnie w pracy która powiedziała że im więcej pieniędzy dostanie tym będzie milsza. 

I głupi szef co rusz daje jej premie których normalnie nie dawał nikomu wcześniej. W ciągu miesiąca potrafi dostać 800zl. 

Jak on może się tak upokarzać? 

Skoro on na to się decyduje, to jego sprawa. Być może nie spotkał w życiu żadnej miłej dziewczyny, a w pracy skoro wszystkie mają podejście do niego negatywne, a ta jednak się trafiła miła i twierdzi że za więcej będzie jeszcze milsza to facet korzysta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...