Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, ból, senność


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od dawna w swoim życiu zmagam się z ogólnie słabym samopoczuciem, było tak zarówno za czasów szkolnych jak i teraz - kiedy pracuję. Mam ustabilizowaną niedoczynność tarczycy (prawie całkowity zanik aktywności narządu, ustalona stała dawka, aktualnie idealne wyniki). Nie mam ciężkiej pracy (samochód + wizyty u klientów), nie mam zbyt wiele stresu, pod względem psychicznym jest raczej dobrze, jestem zadowolony z życia. Natomiast strasznie irytuje mnie ciągłe zmęczenie, delikatne ale odczuwalne bóle całego ciała (tak jakbym cały czas ćwiczył). Często wykonuję rozszerzoną morfologię krwi + mocz, ostatnio były testy na boreliozę oraz hormony kory nadnerczy, wszystkie wyniki w normie. Ruchu wiele nie mam natomiast nie jest to też poziom całkowitego zasiedzenia. Zastanawiam się co dalej badać i jakie kroki podjąć, czego próbować. Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Na pewno polecam dalej nie ignorowac tej sytuacji, bo ból nie jest niczym dobrym w żadnym aspekcie. Może wynikać z problemów natury fizycznej, jak i psychicznej (często pacjenci chorujący na nerwicę zgłaszają sie z problemami bólowymi).

Dobrze byłoby skontaktowac sie z lekarzem internistą. Chociażby lekarzem rodzinnym. Lekarz zleci bardziej kompleksową diagnostykę. W celu niwelowania bólu nie polecam tak do końca faszerowanie się jedynie środkami na receptę. Polecany wspomagająco jest cbd: https://www.hempking.eu/kategoria-produktu/pasta-cbd/ Pasta cbd jest najlepiej przyswajalną formą. 

Odnośnik do komentarza

Na pewno warto to sprawdzić dla bezpieczeństwa, poza tym musi być to bardzo uciążliwe. Powodów może być wiele mówiąc szczerze ale polecałabym wykonać badania celem sprawdzenia czy nie masz boreliozy (jeżeli miałeś kiedyś wczepione kleszcze) bo te ogólnikowe objawy mogą też na to wskazywać. Generalnie jeśli chodzi o świetnych specjalistów z różnych dziedzin to polecam centrum medyczne medi-medic, mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie zidentyfikować twój problem. Życzę zdrowia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...