Skocz do zawartości
Forum

Asymetria piersi


Gość Amelia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ,

mam 16 lat i problem z rozmiarem piersi obydwie są zupełnie nierówne i jest to bardzo dostrzegalne jedna z nich jest mniejsza praktycznie o 2 cm. Zastanawiam się czy może być to związane z dojrzewaniem i nabiorą one jeszcze swego kształtu lub późnym dostaniem miesiączki , czy należy udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość PannaNerwica
Godzinę temu, Gość Amelia napisał:

Dzień dobry ,

mam 16 lat i problem z rozmiarem piersi obydwie są zupełnie nierówne i jest to bardzo dostrzegalne jedna z nich jest mniejsza praktycznie o 2 cm. Zastanawiam się czy może być to związane z dojrzewaniem i nabiorą one jeszcze swego kształtu lub późnym dostaniem miesiączki , czy należy udać się do lekarza.

Hej! 

Myślę, że to może się z czasem wyrównać, bo jeszcze rośniesz i dojrzewasz. A tak btw to większość kobiet ma jedną pierś troszkę większą od drugiej ?

Jasne, dobrze jest pokazać się z każdą wątpliwością lekarzowi, ale nie martw się tym teraz ?

Nawet jak nas nic nie boli, to powinnyśmy raz w roku zajrzeć do ginekologa na wizytę i się upewnić, że wszystko jest okej.

Odnośnik do komentarza
Gość ania pomocna

Nie lekcewaz tego. Musisz skonsultowac to z lekarzem. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacje dla użytkowników forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność. Powolaj sie na forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...