Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być chad?


Gość Hhm

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. W ostatnim czasie działy się ze mną dziwne rzeczy. Nie mam diagnozy chadu,ale moja nauczycielka, z którą mialam dobry kontakt,a która wlasnie choruje na chad stwierdziła,że mam objawy podobne do niej, gdy zaczynała się jej choroba. Od dziecka raczej bylam dość depresyjną osobą, chociaż bardzo często zmieniałam swoje spojrzenie na siebie. Do tej pory raz mam wrażenie,że mogę wszystko, a za chwilę myślę,że się do niczego nie nadaje.
Po rozstaniu z bardzo toksycznym facetem bylam cały czas rozdrażniona. Bardzo denerwowali mnie wszyscy ludzie wokół, a najbardziej moi rodzice,rodzina. Bylam strasznie agresywna, cokolwiek oni nie powiedzieli mialam ochotę rzucić się na nich z łapami i dosłownie ich pozabijac. Bardzo często jeździłam do sklepów, kupowałam na okrągło jakieś kosmetyki,środki do czyszczenia, lazilam w kolko po galerii I wracałam do domu. Mialam bardzo duży napęd. Cały czas uczyłam się do konkursów, do szkoły. Później przytrafiło się coś dla mnie bardzo przykrego I wpadłam najpierw w coś w rodzaju buntu, zaczelam się mocniej malować. Później już zupełnie straciłam chęci do życia, wpadłam w derealixacje,ciągle spałam, nie wstawalam z łóżka. Mialam mysli samobójcze, w myślach już się zastanawiałam jak to będzie,gdy wypije tabletki i nie wiem dlaczego było mi ok z tą myślą. Wiadalam do tramwaju, jezdzilam w kółko po miesvie, potem się po nim szlajalam jak w jakimś amoku i wracałam do domu. Bylo mi wtedy wszystko jedno, czy skończę szkole, nie zależało i na niczym. Potem trochę mi się stan polepszył,znowu poczułam moc, wydawało mi sie,że umiem dużo,sporo gadałam, nawijalam. Teraz niby stabilnie, ale też niespecjalnie mi zależy na mojej przyszłości, w sumie trochę jestem obojętna na to jak będzie wyglądała moja przyszłość. Czy myślicie,że to mogą być jakieś objawy chad? Nie wydaje mi sie,żeby to był border,bo w relacjach z ludźmi raczej nie mam problemu. Nie tnę się, nie samoooaleczam

Odnośnik do komentarza
Gość psychology09

Witaj, 
Czasem nie warto sugerować się opiniami innych bądź samodzielnie stawiać diagnozę. Z opisu wnioskuję, iż jesteś jeszcze młodą osobą, która sporo życia ma przed sobą. Wizyta u psychologa wyjaśni Ci, jak działa umysł i jakie kroki podjąć, by umieć przeciwstawić się problemom. 
Głowa do góry, obojętność nie wynika z problemów a z Twojego nastawienia do świata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...