Skocz do zawartości
Forum

Dojrzała kobieta - większe wymagania czy bardziej wyrozumiała?


Gość Torto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Loraine
4 godziny temu, Gość Torto napisał:

Czyste względy finansowe, niechęć wyrzucania kasy na wynajem - mama samotna, więc wyprowadzka była by dla niej czymś strasznym, cały czas by się bała. Co do mamuśkowania, nie ubię tego, rzuciłem dziewczynę, która próbowała mi mamuśkować, a była młodsza. A wyrozumiałość kobiety mnie kręci fizycznie, a mniej tu chodzi o kwestie praktyczne, takie jak wygodnictwo.

OK, to wyobraź sobie że masz dziewczynę z która bardzo się kochacie. Jest to właśnie ta odpowednia. Zgodziła się zamieszkać z tobą i twoją mamą bo faktycznie może wam być lżej finansowo. Ale jednak twoja dziewczyna nie dogaduje się z twoją mamą. Nie ma możliwości aby się porozumiały, zaczynają się kłócić i robić na złość. I co byś zrobił gdyby była taka sytuacja że dziewczyna jest w ciąży i stawia ci warunek albo ona albo twoja mama? Co byś zrobił? Kogo wybrał? mieszkanie z mamą, czy życie z twoją rodziną którą powinna być twoja dziewczyna i przyszłym dzieckiem?  Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo

wybór jest oczywisty, mieszkanie z mamą, a dokładniej z tatą lepsze, po co budować drugi dom...

I czemu używacie tylko zwrotów "Mieszkanie z mamą", Mamisynek", a mieszkanie z tatą, taticórcia, już nie. Matki są gorsze od ojców?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość prawictwo napisał:

Matki są gorsze od ojców?

Niestety często tak, ale nie gorsze w sensie tych złych, ale takich nadopiekuńczych czy egoistycznych, które rozpieszczają i wychowują synka na pupilka i nie dostosowują go do życia dorosłego. To matki mają takie tendencje, a ojcowie rzadko. Dlatego nie ma określenia taticórcia, choć słyszałam nie raz określenie córusia-tatusia, co jest odpowiednikiem maminsynka.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo
2 godziny temu, Javiolla napisał:

...rozpieszczają i wychowują synka na pupilka i nie dostosowują go do życia dorosłego...

tak czy inaczej, tzw facet już ma zakodowane od wczesnych lat że ma 'wyrwać' dziewczyne' i znaleźć prace, a dziewczyna wie że nic nie musi i będzie miała bolca

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość prawictwo napisał:

dziewczyna wie że nic nie musi i będzie miała bolca

Nie będę próbowała z Toba dyskutować, bo masz wypaczone zdanie na temat kobiet. Zostałeś skrzywdzony i mierzysz teraz wszystkie kobiety jedną miarą. Współczuję sytuacji.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...