Skocz do zawartości
Forum

Jak przytulać się z facetem?


Gość Kula

Rekomendowane odpowiedzi

O matko... to teraz trzeba takie rzeczy tłumaczyć? A nie masz sama pragnienia by się przytulić? To przecież idzie z automatu, to się czuje, nie trzeba do tego lekcji. Tuliłaś się kiedykolwiek do kogoś (matki, siostry, przyjaciółki)? Tulisz się w taki sam sposób, czym niby ma się różnić tulenie od siebie?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Kula napisał:

Głupie pytanie ale nie wiem co powinnam robić. Nie chcę być Kłoda. Dzięki za wskazówki 

Nie wiem czy pytasz na wyrost, czy faktycznie chodzi o konkretnego faceta, jeśli tak to nie jest ten facet, jeśli się zakochasz, wszystko samo przyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
19 godzin temu, starrgates napisał:

A jak już złapiesz i mocno ściśniesz, to trzymasz do momentu, aż nie zacznie walić otwartą ręką w matę - znaczy poddaje się... Wtedy możesz puścić...

Wtedy nie będziesz już jak kłoda ?

Może mu się spodoba, wtedy nie przestawaj ?

Odnośnik do komentarza

Akurat w przytulaniu mozna i czasem trzeba byc modelowa kloda. ?

Jednak autorka ma na mysli raczej zblizenie seksualne, tyle ze zasugerowala to bardzo delikatnie. Temat jest zobrazowany lakonicznie i niesmialo. Z mojego doswiadczenia wiem, ze nawet dzis w dobie powszechnego internetu i jego zalewu przez amatorska ekspresje seksualna, w postaci prywatnych filmikow, autorka nigdy nie widziala seksu innych i dlatego napisala takie pytanie. 

Bez wiekszego uwiarygodnienia nie ma sensu odpowiadac, bo zeby komus pomoc, to ten ktos musi dac wyrazny powod. Derick

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...