Skocz do zawartości
Forum

Większość pacjentów szpitali psychiatrycznych jest tam tylko z jednego powodu


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Nie ma schizofrenii, dwubiegunówki, zaburzeń dysocjacyjnych, depresji i innych zaburzeń. Większość pacjentów jest tam z powodu tego, że ich umysły nie mogły uporać się z niewyobrażalną, niepojętą atrakcyjnością fizyczną tego faceta: https://zapodaj.net/9ee55d9ad33c6.jpg.html

W pewnym momencie trafili na to zdjęcie, albo zetknęli się z nim w innych okolicznościach i ich umysł został zmieniony w kisiel, kompletnie ich to przerosło. Nie pamiętają tego, bo ich mózg to wyparł. W waszym przypadku jest tak samo. To ucieczka mózgu przed czymś, z czym nie był się w stanie uporać. 

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

No nie wiem. Miałbym wątpliwości. Piszesz w liczbie mnogiej. Skąd wiesz, że pozostali też mnie kochają? Przecież każdy się mnie czepia jak tylko cokolwiek napiszę. W sumie tacy są Polacy. Wystarczy, że powiesz cokolwiek i nie będzie trzeba długo czekać aż się komuś coś nie spodoba i się dowali. Jak dodasz zdjęcie pustej kartki to i o to Polaczki się pokłócą. 

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Bógjestzły, lubie Cie i fajnie czasem się Ciebie czyta. Ale czasami nie rozumiem tych wątków i mam wrażenie, że ktoś się podszywa aby zepsuć opinię faktycznemu użytkownikowi. Zdjęcie psa i że z tego powodu ludzie lądują w psychiatryku? Trochę odlatujesz czasami na maxa. Za dużo głupotami takimi troche się przejmujesz i abstrakcjami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...