Skocz do zawartości
Forum

Pomocy


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kobietki, 

Macie może jakaś radę na moją dolegliwość. Ciężko mi się dostać do ginekologa, najbliższa wizyta za 2 tyg.  

Prawdopodobnie mam infekcje intymną. Strasznie mnie swędzi i piecze wargi sromowe i pochwa. Widzę, że mam zaczerwieniona pochwe i wargi oraz delikatnie opuchnięte. Nie czuję rybiego zapachu jedynie delikatny nieprzyjemnym. I czasem widzę taką maź biała na wargach. I czuje suchość.

Zaczęło się to dziać jak zrobiłam depilację ?

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że to prawdo podobnie grzybica. Jeśli masz upławy białe, kaszkowate, a zapach nie jest kwaskowaty a słodkawy, to prawie na pewno grzybica.  Proponuje w aptece zapytać o globulki dopochwowe takie w stylu probiotyku, dla przywrócenia flory bakteryjnej pochwy. Często to depilacja miejsc intymnych wywołuje infekcję. Nie bez powodu otrzymaliśmy włosy w tym miejscu, widocznie są ochroną na tak wrażliwych miejsc.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Javiolla napisał:

Proponuje w aptece zapytać o globulki dopochwowe takie w stylu probiotyku, dla przywrócenia flory bakteryjnej pochwy.

Te powinnyśmy stosować profilaktycznie, okresowo, praktycznie cały czas, szczególnie gdy współżyjemy czy po antybiotykach, polecam bez recepty  Lactovaginal. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.05.2020 o 21:39, Gość ka-wa napisał:

Te powinnyśmy stosować profilaktycznie, okresowo, praktycznie cały czas, szczególnie gdy współżyjemy czy po antybiotykach, polecam bez recepty  Lactovaginal. 

Owszem, ale jeśli nie były stosowane to musi je bezwzględnie wprowadzić. Zwłaszcza teraz.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Witam powiem krótko o sobie, mam dość płacenia za prywatne wizyty, z których i tak dowiem się tylko że potrzeba antybiotyk ( lekarstwo które tak do końca nie mamy pewności czy mam pomoże czy może lekarz spędzi super wakacje:)   spotkałem się już z dużą ilością wirusów, bakterii, od smierdzacego zapachu w nosie,  do problemów z układem moczowych, bakteriami typu drożdżaki z rodzaju Candida albicans, dlaczego podałem te przykłady? 

Ponieważ duża ilość osób miewa te problemy w 21 wieku, tak samo jak brak apetytu, brak radości z życia, brak obranego celu, pocenie się, stress.. Na wszystko jest lekarstwo. 90 procent Twoich problemów zdrowotnych postaram się rozwiązać ? pamiętajmy o tym że nie zawsze wyleczył Cię lekarz, nie lekarstwo które kupiłeś, a Twój sprytny mózg.   Zapraszam do kontaktu osóby które nie wiedzą jak sobie już poradzić, oraz ludzi którzy stosują leki przepisane przez geniuszy medycyny a tak naprawdę to tylko efekt pacebo :] mail kontaktowy skuteczna_medycyna@interia.pl             Post jest dla kobiet jak i dla mężczyzn.   Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...