Skocz do zawartości
Forum

Jestem zalamany ,że.jestem niski.


Gość Niski

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą dorosłą mi mam 24 lata i jestem dosyć niski mając 177cm wzrostu i jestem sporo niższy od swojego ojca ma 182cm .

Byłem u endokrynologa w wieku 16lat i byłem jebanym kurduplem mając zjebane 174 cm wzrostu.I pani była bardzo nie miła powiedziała,że jestem niski i urosnę marne kilka cm w tym wieku .

Przez ten jebany kurduplawy wzrost nie umiem znalezc dziewczyny,w sporcie takiej jak ja siłownia jestem najslabszy ćwiczę już kilka lat i mam słabe wyniki .Czy przez niski wzrost mam słabe wyniki   spowodowane niskim wzrostem?

Przez wiele dziewczyn uwazany i nie raz usłyszałem ,że jestem.jebana pizda.

Mój ojciec jest nawet silniejszy i się ze mnie śmieje ,że jestem takim nieudacznikiem życiowym.

Powienen mieć orzeczenie o niepelnosprawnosc z powodu niskiego wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Gość Andżelika

niscy nie powinni mieć dziewczyn, takich genów nie należy przekazywać. Nigdy nie chciałabym mieć niższego niż 185 cm.

mój chłopak ma 194 cm i z pewnością jest od ciebie silniejszy

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśka

wyniki na siłowni masz słabe bo jesteś po prostu mały. Twoje kości są krótkie i cienkie. Nie masz potencjału. Osoby wyższe mają na co nakładać kilogramy mięśni (duży szkielet) dlatego bedą mieć większe przyrosty w kilogramach.

Gdyby na siłownie zaczął chodzić ktoś kto ma 150 cm (waga 50 kg) i ktoś kto ma 200 cm (110 kg) to po dwóch latach treningu ten pierwszy nabierze może z 4 kg mięśni a ten większy z 12 kg (czyli trzy razy tyle), więc postęp w ciężarach bedzie 3 razy większy.

kulturyści (Cutler, Heath,) mają po 178 cm są niscy, waga na scenie tylko 100 kg \\ natomiast ci duzy strong mani ważą ponad 200 kg , np Bjornson, Brian Shaw oni mają 200 cm i ponad 200 kg

tak więc 100 kg różnicy pomiędzy karłem 178 cm a prawdziwym mężczyzną 200 cm.

Nic z ciebie nie bedzie. Mój chłopak ćwiczy, więc wiem wszystko na ten temat. Karła bym nie wybrała bo zawsze bedzie słabszy niż mój przystojny 191 centymetrowy chłopak.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Aśka napisał:

Twoi starzy wiedzą o twoim kompleksie wzrostu ? co im powiedziałeś ?

Tak powiedziałem.Wyjebane .aha na to.

2 minuty temu, Gość Aśka napisał:

w czym twój ojciec jest od ciebie silniejszy ? skąd to wiesz ? w jaki sposób sie pojedynkowaliście ?

Mam 40 w bicepsie i ojciec jebnal mnie na rękę.Ojciec waży z 90kg ja mniej z 85.Jestem drobnej kości mam obwodzie nadgarstku z 17,6cm .Ojciec ma więcej .

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Aśka napisał:

napisz jakieś propozycje, coś trzeba ci wymysleć, musisz pokonać konkurencje żeby zdobyć samice

A co to da wyglądam jak leszcz.Jestem kurduplem wymieniłem ci wymiary.Nigdy dziewczyna nie poczuje się przy mnie bezpiecznie.Kazdy facet mi najebie .Jak obronie dziewczynę jak ja ktoś ją napadnie?Napastnik walnie mi jednego strzala i potem będzie źle dla laski.Kobiety nie lubią żadnych ciot,ani rządnych kurdupli,ani nieudaczników życiowych.Wola ludzi z kasą ,zaradnych ,dobrze zbudowanych , inteligentnych ludzi co są do czegoś zdolni.

Ty nie chciałabyś karakana poniżej 180cm wzrostu ,nie chcialabyś żadnego nieudacznika życiowego .

Nie mam żadnych propozycji niestety.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Aśka napisał:

a co miałeś z matematyki ? ty do zawodówki chodziłeś czy jak ?

Chodziłem do zawodówki i ledwo skończyłem ta szkole.W szkole byłem uważany za pośmiewisko ,że jestem takim nieudacznikiem i drobną osoba.

Najgorzej się uczyłem w klasie.Z matematyki miałem dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Aśka napisał:

nie ma żadnych rozmów kwalifikacyjnych
po prostu zakładasz konto i przyjmujesz zamówienia

A ty ile masz wzrostu?

Dobra skończ ten temat pocieszaniem jestem skończonym zerem przecież wiesz i skończ mnie marnie pocieszać.

Dziewczyny nie lubią zer i skończ .

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Aśka napisał:

a doświadczenie zawodowe jakie masz ? zawodówke kiedy skoińczyłeś ?

A co ciebie to obchodzi?Zajmij się soba .Masz swoje życie to się zajmij sobą a nie takimi nieudacznikami życiowymi jak ja.

 

Odnośnik do komentarza

Wywnioskowałem ostateczny wniosek po tym poście na forum.

Że mnie wykluczyło mnie z moich problemów znalezieniem miłości ,bo nie jestem uważany według ludzi za faceta tylko gorszy sort.

Wywnioskowałem też ,że nie warto być dobrym do ludzi,bo ludzie i tak będą mnie mieć za zwykle gówno i ciotę nic nie wart .Niestety pieprzę szukanie dziewczyny .Wiele osob mi osobiście by przyznało rację .

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Aśka napisał:

prawo jazdy masz ? 

Nie mam . Daj mi spokój zajmij się sobą .Nie ludźmi co mają problemy z niskim wzrostem dobra?Idź sobie na studia psychologiczne i potem w gabinecie wysłuchuj ludzi problemow.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Aśka napisał:

nie chodzisz do pracy = nie ruchasz

to musisz zapamiętać

Chodzę do pracy.Nie mam wcale kolegów ,ani znajomych.Pracuje jako zwykły pomocnik .

Czemu interesujesz się mną?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Aśka napisał:

nagraj film w którym coś mówisz, chce cie obejrzeć

i ile ci płacą w twojej pracy miesięcznie ? Nie wierze że pracujesz. Daj tu kwity z umową.

Po co ?Nie ujawnie się nie jestem pierdolniety ,żeby potem publicznie się osmieszyc.

Chcesz mnie osmieszyc ,żeby potem pokazać całemu światu jakim nieudacznikiem jestem życiowym.

Na forum nie ma tutaj normalnych ludzi.Tutaj są tylko ludzie co chcą wykorzystać człowieka lub bardziej skrzywdzić. 

Żegnaj 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...